Albert Solino

Kriz Yönetimi Danışmanlığı

Kriz yönetimine odaklanan bir grup bilgili uzmanız. Ekibimiz, doğal bir felaket, siber saldırı veya kuruluşunuzun yaşayabilirliğini tehlikeye atan öngörülemeyen herhangi bir olay olsun, depremler de dahil olmak üzere herhangi bir krize hazır olmanıza, yanıt vermenize ve kurtulmanıza yardımcı olmak için burada.

Kriz Yönetimi Nedir?

Krize yönetiminin (KY) amacı, işletmeye tehdit oluşturan herhangi bir olay durumunda tepki verebilecek yapılar ve sorumlu aktörlerle bir organizasyonel yapı oluşturmaktır, olası olumsuz etkileri savuşturmak veya en aza indirmek ve etkilenmeyen işletme parçalarını korumaktır.

Kriz Yönetimi Ne İşe Yarar?

Kriz yönetimi, krizlere müdahaleyi yönetmekten ve kaynakları koordine etmekten sorumlu olacak bir kriz yönetim ekibinin yanı sıra bir kriz durumunda gerçekleştirilecek eylemleri tanımlayan bir kriz yönetimi stratejisi oluşturmayı gerektirir.

Kriz yönetimi aynı zamanda risk değerlendirmeleri yapmayı, iletişim stratejileri oluşturmayı ve etkili karar almayı sağlamayı da içerir. Etkili kriz yönetimi, krizin etkisini en aza indirmek için proaktif bir yaklaşım, net iletişim ve hızlı karar almayı gerektirir.

Kapsamlı kriz yönetimi çözümlerimizle doğal afetlere karşı hazırlıklı olun.

Albert Solino Consulting

Our Approach to Google Ads Management

Deneyim

Danışmanlarımız, depremler gibi doğal felaketlerden etkilenenler de dahil olmak üzere her büyüklükteki ve çeşitli endüstrilerdeki kuruluşlarla çalışmışlardır.

Taahhüt edilen çözümler

Her kuruluşun bireyselliğini tanıyarak, sismik tehlikeleri dikkate alırken kendi taleplerinizi ve spesifikasyonlarınızı karşılamak için tekliflerimizi özelleştiriyoruz.

Kanıtlanmış prosedür

Kriz yönetimi yöntemimiz, depremler ve diğer doğal afetler gibi gerçek senaryolarda denenmiş ve kanıtlanmıştır ve endüstrinin en iyi uygulamalarına dayanmaktadır.

Etkin maliyet

Danışmanlık hizmetlerimiz için uygun fiyatlar sunuyoruz ve işletmeniz için mümkün olan en iyi çözümü sağlamak için bütçeniz dahilinde çalışıyoruz. Kriz yönetimi danışmanlığı olarak, işletmelerin depremlere ve diğer doğal afetlere hazırlanmasına yardımcı olma konusunda geniş deneyime sahibiz. Size aşağıdaki alanlarda yardım edebiliriz:

Deprem krizi yönetimi stratejilerimizle çalışanlarınızı, mülkünüzü ve varlıklarınızı koruyun.

Our Services

Risk Değerlendirmesi

Şirketiniz için, özellikle depremlerin getirdiği güvenlik açıklarını ve potansiyel tehlikeleri değerlendiriyoruz ve riskleri azaltmak için öneriler sunuyoruz.

Kriz Planlaması

Depremlere hazırlanmak ve bunlara yanıt vermek için protokoller de dahil olmak üzere şirketinize özelleştirilmiş kapsamlı bir kriz yönetimi stratejisi oluşturuyoruz.

Kriz Yanıtı

Bir deprem veya diğer doğal felaket durumunda, yerinde yardım ve kriz iletişimi de dahil olmak üzere bir kriz sırasında destek sunuyoruz.

Kriz Sonrası Gözden Geçirme

Deprem hazırlığı ve süreçte yapacağımız eylem olmak üzere kriz yönetim planınıza iyileştirme ve ince ayar alanlarını bulmak için kriz yönetimi prosedürünü analiz ediyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Kriz yönetimi planı yapmak için bir krizin olmasını beklemeyin. Deprem gibi durumlara hazırlıklı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğimize dair kriz yönetimine yönelik ihtiyaçlarınızı konuşmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Albert Solino Consulting

Kriz Yönetimi Danışmanlığı

Albert Solino’nun Kriz Yönetimi Hizmetleri için bizimle iletişime geçin!