Albert Solino

Enterprise SEO Services

Şirketinizin Görünürlüğünü Artırmak ve Çevrimiçi Varlığınızı Yükseltmek İçin Kurumsal SEO Hizmeti’nden Faydalanın.

kurumsal-seo

Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal SEO, kurumsal düzeydeki şirketler tarafındaki organik trafiği, dönüşüm oranını ve genel satışları artırırken çevrimiçi görünürlüklerini artırmak için kullanılan kapsamlı dijital pazarlama stratejilerini ifade eder. İşletmenizin ister 5000’den fazla ister daha az olsun, herhangi bir dijital pazarlama kampanyasının asıl hedefi SERP’lerde en üst sıralarda yer almak olmalıdır.

Kurumsal SEO, büyük bir şirkette gerçekleştirildiği için standart SEO’dan daha karmaşıktır. Yerleşik işletmelerin yeni alanlara devam eden genişlemelerine yardımcı olur. Bu kapsamdaki amacımız, şirketinizin internetteki varlığını ve görünürlüğünü artırmaktır. Ekibimiz, işletmenizin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak teknik bilgiye sahiptir.

Büyük bir websitesinin, arama sonuçlarında rekabet etmek, mevcut sıralamaları iyileştirmek, markanızın uzun vadeli hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak stratejiler geliştirmek gibi birçok zorluğu vardır. Albert Solino’da, bu zorlu süreci basitleştiriyor ve aynı zamanda markanızın ihtiyaç duyduğu satışları ve geliri artıran kurumsal SEO hizmetleri sunuyoruz.

İşletmeniz İçin SEO'nun Avantajları

Positioning

Yerel referanslar - Google, Bing, Yahoo! ve diğer arama motorlarında - serbest meslek sahipleri, VSE'ler ve KOBİ'ler için de ilgi çekicidir. Kendinizi "Kadıköy Kuaför", "Ankara Kasap" veya "Otopark Nişantaşı" gibi belirli terimlere göre konumlandırarak trafiğinizi artırmanızı sağlar.

Low Budget Costs

SEO, hem büyük gruplara hem de küçük işletmelere birincil fayda sağlar: web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü düşük bir maliyetle artırır ve sonuç olarak, etkinliğinizin web'deki kötü şöhretini artırır.

Target Group

Müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi daha kesin olarak hedefleyebilir, onların araştırmalarına yanıt vermenize veya müşteri tabanınızı genişletmenize olanak tanıyabilirsiniz. SEO ile arama motorları sitenizi analiz eder, sonuçlar sayfasında üstlerde sıralanarak daha fazla trafik alırsınız.

Mükemmel SEO ile Daha Çok Müşteri ve Daha Çok Satış

Yüzyıllar boyunca işletmeler radyo, gazete ve televizyon reklamcılığı gibi geleneksel pazarlama yöntemlerine güvendiler. Ancak, yeni teknoloji geliştikçe, işler çarpıcı biçimde değişti. Artık tedarikçi aramanıza ve iyi anlaşmalar elde etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Google ile, geçmişte saatlerce araştırma ve birçok güçlük gerektiren çok sayıda bilgiye erişebilirsiniz.

Buradaki önemli nokta SEO’dur. Ürünlerinizin hızlı ve kolay bir şekilde bulunabilmesi için web sitenizin mükemmel SEO’ya sahip olması gerekir. Biz de Albert Solino olarak tam da bunu gerçekleştiriyoruz. Siz de SEO’ya öncelik verin ve Albert Solino ile çalışın. Kurumsal SEO, yeni işler başlatmak ve tutarlı ve önemli gelir elde etmek için mükemmel bir yoldur!

Albert Solino’dan Kurumsal SEO Hizmetleri

Seçkin bir SEO sağlayıcısı olarak uzun yıllar boyunca sürekli faaliyet gösteren Albert Solino, Türkiye’deki en deneyimli ve yetenekli Kurumsal SEO şirketlerinden biridir. En rekabetçi endüstrilerden bazıları için kurumsal düzeyde, kurumsal SEO kampanyalarını yönetiyoruz. 

Kurumsal SEO kampanyalarında uzmanlaşmış bir SEO şirketi olarak, sizi iyi anlıyoruz. Kampanyalarımızın BT, geleneksel pazarlama, marka bilinci oluşturma ve ürün geliştirme ekiplerinizle birlikte çalışması amaçlanmıştır. Ayrıca ek personel ihtiyacını azaltarak paradan tasarruf etmenizi de sağlayabiliriz. Albert Solino hızla ekibinizin önemli bir parçası olacak. Ekip üyeleriniz, onlarla paylaştığımız bilgilerden yararlanacak ve bu, tüm çevrimiçi iletişimlerin ve dijital medyanın performansını artırmaya yardımcı olacaktır.

Albert Solino Kurumsal SEO Hizmetinden Faydalanarak Lead ve Satışlarınızı Artırın

Rekabetçi arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almak, şirketinizden alışveriş yapmak isteyen tüketiciler ve ticari alıcılarla bağlantı kurulmasını sağlar. Yalnız, arama ortamına hakim olmak kolay değildir. Kurumsal SEO da oldukça karmaşık olabilir, ancak kurumsal işletmeler için daha fazla fırsat sağlar. Peki, kurumsal SEO tam olarak nedir? Kurumsal SEO, daha büyük işletmeler ve web siteleri için tasarlanmış, yüksek arama hacmine sahip son derece rekabetçi anahtar kelimeler için sıralamanıza izin veren stratejiler içerir.

Albert Solino gibi deneyimli bir ajansın kurumsal SEO hizmetleriyle, sıralaması daha zor olan ama şirketiniz için daha fazla potansiyel değeri olan anahtar kelimelerde SERP’lerde en üst sıralarda yer alabilirsiniz. Kurumsal SEO hizmetlerimiz, markanızın arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmasına yardımcı olur. Şirketiniz, ilgili arama sonuçlarında görünürlüğünü artırabilir, hedef kitlesine ulaşabilir ve satışları ve olası satışları artırabilir.

Albert Solino Olarak Kullandığımız Bazı Kurumsal SEO Stratejileri

Yüksek kaliteli içerikler üretilmesine yardımcı oluyoruz:

Web sitenizde yayınladığınız içerik yalnızca güvenilir ve kaliteli değil, aynı zamanda iyi yazılmış ve benzersiz olmalıdır. Kopyalanmış içerik, şirketinizin arama motoru sıralamasına zarar verir. İdeal olarak, haftada birkaç kez yeni içerik oluşturmanızı ve mümkünse eski sayfaları aylık olarak güncellemenizi öneririz.

Doğru anahtar kelimeleri hedefliyoruz:

Her sayfa için bir ana anahtar kelimeye ve ilişkili olduğu anlamsal alana odaklanıyoruz. Örneğin, Kadıköy’de evde kuaförlük hizmeti hakkında bir sayfa oluşturursanız, alakalı anahtar kelimeler "evimde kuaför Kadıköy", "evde kuaför" ve hatta "evde saç kesimi kadıköy" şeklinde olabilir. Bu işlemi her sayfa için tekrarlıyoruz. Ancak, içeriğin kalitesine zarar verecek şekilde çok fazla anahtar kelime kullanmak anlamına gelen aşırı optimizasyon yapmamaya da dikkat ediyoruz.

"Duyarlı" terimine önem veriyoruz:

Bu terim, web sitenizin farklı ortamlara (bilgisayar, akıllı telefon ve tablet) uyum sağlama yeteneğini ifade eder. Bu nokta, giderek artan bir şekilde mobil interneti kullanan tüketiciler gözden kaçırılmamalıdır. Sitenizi her şeyden önce akıllı telefonlar için geliştirmeyi gerektiren "önce mobil" SEO stratejisine sahibizdir.

Yerel SEO'nuza dikkat ediyoruz:

Küçük işletmeler için iyi bir yerel SEO şarttır. Bu, anahtar kelimelerinizi özellikle coğrafi bir terimle ilişkilendirerek, kendinizi yerelleştirilmiş ifadeler üzerinde konumlandırmayı gerektirir. Bu konumlandırmaya ulaşabilmek için de belirli içeriğin oluşturulmasını ve ayrıca müşteri incelemelerinin ve sosyal medyanın iyi yönetilmesi gerekir. Bir kullanıcı bir şirketi aradığında, bir coğrafi konum ekleyebilir. Bu yüzden şehrinizin ve bölümünüzün adını da eklemeye önem veririz.

Optimizasyon kurallarına önem veriyoruz:

SEO, sayfanın ana etiketlerine ( başlık ve alt başlıklar ve meta açıklama) anahtar kelimelerin eklenmesiyle başlar. Biz de anahtar kelimeler, başlık ve açıklamalara çok önem veriyoruz. Sayfalar arasında bağlantı ekliyoruz. Bağlantıların alakalı olmasına ve dikkatli kullanılmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca, fotoğraf eklemeyi ve her sayfayı anahtar kelimelerle yeniden adlandırıyoruz. Makalenizin konusu ile ilgili kelimeleri belirterek görselinizin adını değiştiriyoruz.

Neden Kurumsal SEO?

Kurumsal SEO diğer reklam çeşitlerine göre daha ucuzdur ve mükemmel bir yatırım getirisi sağlar.

Online itibarınızı olumlu yönde şekillendirir ve potansiyel müşterilere güven verir.

Kurumsal SEO daha kaliteli müşteri elde etmeyi mümkün kılar.

En güvenilir ve en etkili reklamdır.

Kurumsal SEO Hizmetinden Hemen Faydalanın ve Adınızı Dünyaya Yayın

Albert Solino Ekibi, Şirketinizin Hedeflerinize Ulaşmasını Sağlamak İçin Tüm Bilgi Birikimini Sizlerle Paylaşır.

Kurumsal SEO ile Çabalarınızın Karşılığını Alın

Girişiminizin faaliyet sektörü veya konumu ne olursa olsun, dijital varlığınız başarınız için kritik öneme sahip olabilir. Web, diğerlerinden daha az finansal kaynak gerektiren güçlü ve ekonomik bir büyüme kaldıracıdır. Şirketiniz için SEO’ya yatırım yapma konusunda hala kararsız mısınız? İşte girişiminiz için SEO’ya yatırım yapmanız için bazı önemli sebepler :

Hızlı bir şekilde görünürlük kazanabilirsiniz.

Çabalarınızın karşılığını alırsınız.

Uzun vadeli bir kaldıraçtan yararlanıyor olursunuz.

Kurumsal SEO, İşletmenizin Rakip Arasında Öne Çıkmasına Yardımcı Olacak ve Daha Fazla Müşteri Getirecektir.

Enterprise SEO Services

Albert Solino’nun SEO Services için bizimle iletişime geçin!