Albert Solino

Yurt İçi Marka Tescil Hizmetleri

Markalaşma yolculuğunuzda size en doğru seçenekleri sunmak için buradayız.

Yurt İçi Marka Tescil Nedir?

Bir işletmenin varlıklarını temsil eden, benzer mal ve hizmetlerini diğer işletmelerin mal ve hizmetlerinden ayırt etmek için kullanılan işaretin tescil edilmesidir. Marka bir ürüne, kuruluşa ya da hizmete kimliğini kazandıran işaret, kelime, şekil, slogan ya da cümle olarak tanımlanabilir. Markalar kullanılmaya başlandığı ya da başvurusunun yapıldığı tarih itibariyle Sınai Mülkiyet Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu Haksız Rekabet Hükümleri uyarınca korunur.

Sicile kayıt edilebilen kişi adları dahil sözcükler, renkler, harfler, sayılar, hareketler, sesler, 3 boyutlu olanlar dahil şekiller ve malların veya ambalajlarının biçimi olmak üzere her tür işaret Sınai Mülkiyet Kanunu hükümleri uyarınca marka olarak tescil edilebilir.

Yurt İçi Marka Tescil Avantajları

Sınıflandırma Sistemi Nedir?

Yurt İçi Marka Tescil Ön Araştırma Nedir?

Markalar başvurunun yapıldığı tarih, saat ve dakika itibariyle koruma altına alınmış olur. Doğru bir yurt içi marka tescil başvuru süreci geçirmek için Albert Solino uzman ekibi ile tanışın!

Yurt İçi Marka Tescil Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kimler Yurt İçi Marka Tescil Başvurusunda Bulunabilir?

Firmalarınızın en değerli varlıkları arasında yer alan markanın yasal korunmaya alınması ve itibarını koruması ticari sürdürülebilirlik için en önemli hususlardan biridir. Albert Solino 15+ yıllık sektörel deneyimi ile yanınızda!

Yurt İçi Marka Tescil Hizmetleri

Albert Solino’nun Yurt İçi Marka Tescil Hizmetleri için bizimle iletişime geçin!