Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri

Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri ile şirketlerde sürdürülebilirlik yönetim biliminin risk yönetimi alanından doğmuş ve günümüzde nispeten yeni ortaya atılmış bir kavramın uygulamalarını yapmaktayız. Sürdürülebilirlik, esasen şirketlerin ömrünün artırılması ve hatta idealde şirketlerin hiç kapanmadan, bulunduğu dönemin koşullarına göre uyum sağlayarak varlığını devam ettirmesidir.

Albert Solino Yönetim danışmanlığı Şirketi olarak Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Danışmanlık Hizmetlerimiz tamamen kendi özgün metodolojilerimize dayanarak uyguladığımız bir nevi stres testi uygulamasıdır. Bu testin sonuçlarına göre şirketinizin kritik öneme sahip kırılgan noktalarını tespit edip, bu kırılgan noktaları olabildiğince güçlendirmek adına yönetim danışmanlığı projeleri uygulayarak şirketinizin sürdürülebilirlik endeksini yükseltiyoruz. Aynı zamanda risk yönetimini şirketinizin özellikle yönetsel yöndeki kırılganlıklarına göre kurgulayıp yönetiyoruz.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.