Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Süreci Sorunlarınızı Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Deneyimiyle Birlikte Çözelim!

Albert Solino, Çözüm Odaklı ve Yenilikçi Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Sunar

Yönetim Danışmanlığı İhtiyacı Nereden Doğar?

Şirket yapılarının güncel durumlarında veya büyümekte olan şirket yapılarında bir takım eksiklikler görülebilir. Örneğin, mevcut departmanlardaki görev tanımlarının güncellenmesi, yeni bir departman ihtiyacı, yeni görev tanımları; bütçenin verimsiz kullanılması, faaliyetlerin aksaması veya teknolojik altyapı yetersizliği. Bu gibi sorunlarda şirket yönetim danışmanlığı kapsamında Albert Solino olarak 
Yönetim Danışmanlığı ihtiyacınız için buradayız.

Yönetim Süreci İhtiyaçlarınıza Albert Solino Deneyimiyle Birlikte, Hızlı ve Etkili Çözümler Bulalım

Biz Nasıl Yapıyoruz?

İhtiyaçlarınıza cevap vermek için öncelikle firmanızı bir bütün olarak ele alıp; İnsan Kaynakları ve Yönetimi, İş süreçleri ve Teknoloji alt başlıklarında şirketinizi bir bütün olarak analiz ediyoruz. Şirket danışmanlığı olarak elde ettiğimiz çıktılar ile ihtiyaçlarınızı nasıl daha iyi karşılayabileceğimizi buluyoruz. Bu doğrultuda, yönetim danışmanlığı firmaları arasında önde gelen olarak danışmanlık hizmetinin yanında eğitimler vererek sürdürülebilirliği sağlıyoruz.

İnsan Kaynakları ve Yönetimi

Yeterli insan kaynağı sayınızı doğru konumlandırın ve en iyi görev tanımlarını belirleyerek veriminizi artırın.

İş Süreçleri

Zaman, insan kaynağı, bütçe ve faaliyetlerinizi en doğru şekilde belirleyip şirketinizi daha verimli hale getirin.

Teknoloji

Çözümlerimizle gelişen teknolojileri şirketinize adapte edelim. Üretim, hizmet ve yönetim süreçlerinizi daha kolay
hale getirin.

En İyi Yönetim Danışmanlık Şirketlerinden Albert Solino ile Hedefinize Hızlıca Ulaşın!

Yönetim Danışmanlık Firmalarından Albert Solino, Aşağıdaki Yenilikçi Ve Çözüm Odaklı Hizmetleri Sunmaktadır

1-Strateji/Yönetim Danışmanlığı

2-İnsan Kaynakları Danışmanlığı

3-Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

4-Süreç İyileştirme Danışmanlığı

5-Finansal Danışmanlık

Yönetim Danışmanlığı Şirketleri Arasında Albert Solino’nun Farkı Ne?

Daha stratejik olmanın, operasyonel disiplini geliştirmenin ve hızlı karar verme sürecini mümkün kılmanın amacı ve size katabileceği değer nedir? Daha hızlı büyüme, daha fazla kâr ve daha fazla nakit akışı. Biz de yönetim danışmanlık şirketi olarak tam da bunu sağlıyoruz.

En İyi Danışmanlık Şirketinden Hizmet Almak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz

Albert Solino danışmanlık şirketi olarak işinizi yönetmenize yardımcı olalım. Bir iş yönetmenin birçok faktörü olduğunu biliyoruz. İşinizin düzenli ve sağlıklı kalmasına yardımcı olarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.  

Danışmanlık Şirketi Olarak Albert Solino Ne Sunuyor?

İster yeni başlıyor olun ister işiniz büyüyor olsun, yönetimi her anlamda anlamak çok önemlidir. Albert Solino olarak şirket danışmanlığı kapsamında size rehberlik etmemize izin verin ve hep beraber büyüyelim. ​

Stratejik Yönetim Süreci Aşamalarınızı, Yönetim Danışmanlığı Ekibimiz ile Başarıya Ulaştırın!


Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bu yola çıkan firmalara Albert Solino’yu zengin danışman kadrosu ve geniş tecrübesi sebebiyle yaptıkları yönlendirmeler ve hazırlık çalışmaları sebebiyle seçmelerini tavsiye ediyoruz.

İbrahim Durmuş – HEMA Endüstri A.Ş.
İş Geliştirme/ Genel Müdür

5/5

Tecrübeli, ön görüşlü ve bilgili danışman kadrosu sebebiyle Albert Solino firmasını, Yönetim Danışmanlığı konusunda adım atmak isteyen  şirketlere tavsiye ederiz.

Nedim İkizler – MİTAŞ ENERJİ A.Ş.
Genel Müdür

5/5

Albert Solino teknik ekibinin desteği sayesinde şirket karlılığını artıran hizmetler aldık. Albert Solino firmasını ve hizmetlerini, bir firmayı bütünüyle ele alarak hızlı ve dinamik çözümler üretmesi sayesinde, şirket karlılığını ve şirket değerini yükseltmek isteyenlere tavsiye ediyoruz. 

Teoman Paçacı – Kalkancı Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Üyesi

5/5

Albert Solino’nun özverili, disiplinli, sonuç odaklı ve yapıcı çalışması sayesinde süreçlerimizi nasıl iyileştirebileceğimize dair somut önerilerle gelindi. Numarine olarak, firmalara; yönetim danışmanlık şirketlerinden olan Albert Solino firmasından danışmanlık almalarını 
tavsiye ediyoruz.   

Numarine Denizcilik San. Tic. A.Ş.

5/5

Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz Nedir?

-Strateji/Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Süreç İyileştirmeleri, Satış ve Pazarlama Danışmanlığı ve Finansal Danışmanlık

Neden Yönetim Danışmanlığı?

Hedef koymadığınız şeyi ölçemezsiniz. Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz. Yönetim danışmanlığı belirsiz, değişken ve oldukça riskli bir çevrede şirketinize yön kazandırır. Yöneticiye yaratıcı ve sezgisel düşünce yollarını açmaktadır. Çevreyi değerlendirme ve geleceği tahmin etme imkanı verir. Fırsat ve tehditleri izleme ve değerlendirme imkanı verir. Herkesin ortak hareket noktasını oluşturur.

Nasıl Yapıyoruz?

Mevcut Durum Analizi: (Muayene ve Teşhis) Albert Solino olarak bu süreçte, birebir toplantılar, beyin fırtınası ve zihin haritası toplantıları, arama konferansları, SWOT analizleri, online anketler, birim yöneticileriyle görüşmeler, GAP analizleri ve BCG matrisi analizi gibi yöntemler uygulayarak analizler ve tespitler yaparız. Gelişim Yol Haritası (Reçete): Mevcut durum analizi (muayene) yapıldıktan sonra, yorumlayarak olası tedavi yöntemlerinin ne olacağına ışık tutacak şekilde gelişim yol haritası (teşhis) hazırlarız. Gelişim yol haritasıyla sorunları net bir şekilde teşhis eder, her bir sorunun da çözüm yolunun ne olabileceğine dair önerilerle geliriz. Sistem Kurma ve Uygulama Projelerini Hayata Geçirme (Tedavi): Gelişim Yol Haritası aşamasının sonunda yazılan ve bu aşamanın başında detaylandırılan reçete bilfiil uygulanmaktadır. Çözümlerin tasarımını yapıyor, hayata geçme modelini tasarlıyor ve uygulamasına rehberlik edip uygulamaya geçirilmesini gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'deki En iyi Yönetim Danışmanlık firmalarından biri olarak uzman kadromuzla uzun yıllardır şirketlerin sorunlarına sürdürülebilir çözümler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolda elde ettiğimiz başarı hikayelerini sizlerle birlikte yarattık.

İhtiyaç duyduğunuz destek size bir adım kadar yakın.