Albert Solino Yonetim Danismanligi

Gündem

Güçlü Global Türk markaları geliştirerek ülkemizin ihracatını artırmak,

✔Güçlü Türk markaları geliştirerek “Türk Malı” imajını ve Türkiye’nin itibarını güçlendirmek,

✔Seçilmiş Marka potansiyeli taşıyan firmalara destek olmak.


Turquality, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.Vizyonunu “10 yılda 10 dünya markası yaratmak” olarak belirleyen TURQUALITY®, bu amaca ulaşmak için marka yaratma potansiyeli olan firmaları belirleyerek oluşturulan destek platformu çerçevesinde bu firmaları desteklemeyi hedeflemektedir

Şirketlerin uluslararası arenada markalaşma sürecine destek vermeye devam eden TURQUALİTY programı hız kesmiyor. 2019 yılı ile birlikte toplamda 2006/4 sayılı tebliğ kapsamında 166 firmanın 177 markası TURQUALITY Destek Programı’nda, 109 firmanın 110 markası Marka Destek Programı’ndan faydalanmaktadır.

2015/9 sayılı karar kapsamında 18 firmanın 18 markası TURQUALITY Destek Programı’nda, 12 firmanın 12 markası Marka Destek Programı’ndan faydalanmaktadır.

Albert Solino Ekibi olarak bu süreçte yanınızdayız! Uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turquality programı kapsamında sadece yakın coğrafyada değil, Amerika’dan Uzakdoğu’ya kadar tüm ülkelerin Türk markaları açısından hedef Pazar olarak görülmektedir. Programda yer alan firmaların elde ettiği başarıları öğrenmek ve Turquality programı kapsamında sağlanan desteklerden firmanızın ve markanızın nasıl yararlanacağını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Devamı.. 
Programda yer alan firmaların elde ettiği başarıları öğrenmek ve Turquality programı kapsamında sağlanan desteklerden firmanızın ve markanızın nasıl yararlanacağını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin…

Bizden Haberler

Uluslararası markalaşma potansiyeli olan firmalarımızla TURQUALİTY eğitimi için Elite World Otel’de bir araya geldik. Katılım gerçekleştiren bütün firmalarımıza teşekkür ederiz.

Turquality programı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.