Teknopark Kanunu Vergi Danışmanlığı

Gündem

Ar-Ge için ayrılan kaynakların arttırılarak araştırma sonuçlarının sanayiye aktarımının gerçekleştiği Teknoparklarda yer alan firmaların yararlanabileceği vergisel avantajlar bulunmaktadır.

4691 ve 6170 sayılı Teknopark Kanununa göre, Teknoparklar’da yer alan firmalar;

–  Gelir ve Kurumlar Vergisi Muafiyeti,

–  Stopaj Muafiyeti,

–  KDV Muafiyeti,

   gibi destek kalemlerinden yararlanabilmektedirler.

Siz de Teknoloji Geliştirme Bölgeleri’nde yer alıyorsanız ya da yer almak istiyorsanız, Albert Solino Danışmanlık’ın Vergi konusunda uzman danışmanlarıyla durumunuzu değerlendirebilir ve faydalanabileceğiniz destek kalemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Bu ve benzer bir çok yeni haberi, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimiz ile paylaşmaktayız.

Bizi takip etmeye devam edin…

Başarılarımız

Uzman kadromuzla müşterilerimize 9.4 milyon TL Kurumlar Vergisi matrahı indirim yolu ile kazandırdık.

Yönetici Ortaktan Mesaj

AR-GE faaliyetleri yürüten ya da yeni AR-GE projeleri başlatmak isteyen firmalar teknoparkların sağladığı avantajlardan yararlanarak ciddi rekabet avantajları yaratıyorlar.

Bizden Haberler: 

Albert Solino, vergi uzmanları ile şirketlere destek olmaya devam ediyor.

Rakamlarla Albert Solino

Albert Solino’nun, konusunda uzman danışman ekibiyle ve bugüne kadar yaptığı sayısız başarılı işlerle Türkiye’nin en önde gelen özel danışmanlık firması olduğunu biliyor muydunuz? Sizde Albert Solino’nun uzman danışman ekibiyle firmanıza güç katmak için bizimle iletişime geçiniz.