Albert Solino

Teknik SEO Hizmeti

Google’daki görünürlüğünüzü artırmak için çözüm yolu mu arıyorsunuz? Kapsamlı teknik SEO bilgisiyle Albert Solino bir tık uzağınızda.

Teknik SEO Nedir?

Hem kullanıcı deneyimini hem de SEO’yu geliştirmek amacıyla teknik SEO optimizasyonunun bir parçası olarak çok sayıda eylem gerçekleştirilir. Teknik SEO optimizasyonunda en önemli adımlardan biri yapısal optimizasyondur. Bu, Google ve diğer arama motorlarının sayfaları nasıl ziyaret edip dizine ekleyeceğinin organizasyonunu sağlar. Mantıklı planlanmış bir düzen, hem site kullanıcılarınızın hem de arama motoru robotlarının sayfalarınızı doğru sırayla ziyaret etmesini kolaylaştırır. Tüm bu çaba, Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltmeyi amaçlar.

Arama motoru yapılandırmanızın eksiksiz yönetimi: Teknik SEO!

Teknik SEO’nun Amacı

Sitenizin teknik SEO optimizasyonuna yönelik desteğin amacı, Google’ın doğru endekslemesinin önündeki tüm yapısal engelleri bulmak ve kaldırmaktır. Teknik SEO bilgilerinden faydalanarak siz de bu faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Daha iyi sonuçlar için web sitenizin alaka düzeyini ve dizine eklenmesini gerçekleştirmek

Web sitenizdeki teknik ve yapısal hataları tespit etmek

Sitenizin Google ile olan ilişkisini, bağlantısını iyileştirmek

Güçlü bir Teknik SEO ile web sitenizin altyapısını optimize edelim ve içeriğinizle alakalı anahtar kelimelerde en iyi sıralamayı elde edin

Teknik SEO:

Bir Websitesinin Olmazsa Olmaz Bileşeni

Daha İyi Bir Arama Motoru Görünürlüğü ve Daha Kolay Bir Ziyaretçi Deneyimi İçin Teknik SEO'dan Faydalanın

Teknik SEO ile Herkesten Önde Olun

Daha kaliteli site ziyaretçileri

Daha düşük web sitesi maliyetleri

Büyük web sitesi değişikliklerinde olumlu etki

Daha yüksek dönüşüm oranı

Teknik SEO = Sağlam Yapı & Yüksek Performans

Albert Solino Teknik SEO Hizmetleri

Teknik SEO danışmanlığı

İşletmeniz için özel teknik SEO danışmanlığı ve çözümleri sunuyoruz.

Düzenli kontrol

Sürüm tabanlı site taramaları gerçekleştiriyor, Search Console'u haftalık olarak analiz ediyor ve SERP'leri inceliyoruz.

Hız denetimi

Kapsamlı site hızı denetimleri gerçekleştirir ve gerektiğinde optimizasyon önerileri sunuyoruz.

Mobil SEO

Google, mobil arama motoru algoritmasının merkezini oluşturduğundan, yetenekli personelimiz şirketinizin web sitesinin mobil optimizasyonunu gerçekleştirir.

Teknik denetim

Web siteleriyle ilgili teknik sorunların bulunmasına yardımcı olmak için teknik SEO denetimlerimizin bir parçası olarak birçok test yaparak sorunları gideriyoruz.

Teknik SEO, dijital pazarlamadaki başarınızı ölçebilmeniz için zemin hazırlar.

Teknik SEO Hizmet Adımları

Site tarama ve indeksleme

İnternet sitesi taraması, kişinin bir Google indeksleme durum raporu almasını sağlar. Yararlı sayfaları, işe yaramaz sayfaları, bozuk veya yeniden yönlendirilmiş bağlantıları ve semantik, internet dilbilimi ve ağaç durumu (breadcrumb’lardaki gibi) sorunlarını tanımak önemlidir.

Sayfa yapısının analizi

Web sitesinin dahili sayfa yapısının analizi veya içeriğin yapısının analizi, etiketler ve meta veriler, URL'ler, fotoğraflar ve diğer medya ile ilgili olası sorunları tespit etmeyi sağlar.

İlgili alanların konumları

İlgili alanların analizi, nadiren ziyaret edilen ve sitedeki diğer sayfaların görünürlüğünü tüketebilecek veya Google'ın bütçe tarama kaynaklarını boşa harcayabilecek potansiyel zombi sayfalarının belirlenmesine yardımcı olur.

Kaynak kodu ve yükleme sürelerinin analizi

Web sitenizin kaynak kodunun ve sayfa yükleme süresinin analizi, Google'ın web sitenizi doğru şekilde dizine eklemesiyle ilgili herhangi bir sorundan kaçınmanızı sağlar. Unutmayın ki, SEO'nun kalbi, kullanıcı deneyiminin ve site performansının ne kadar iyi olduğudur.

Nitelikli bir kitle sağlar

Doğal referansınız üzerinde çalışmak, alanımızla ilgili bir arama yaptığında, arama motorları aracılığıyla hedef kitleye kendinizi görünür kılmaktan ibarettir. SEO ile oluşturulan ziyaretçiler, sitenize gelmeden önce bir ihtiyacı zaten arama motorunda belirtmiş olacaktır. SEO'nun en güçlü yönlerinden biri, nitelikli bir kitleye ulaşma yeteneğinidir. Geleneksel pazarlama hedef kitlesine kıyasla dönüşüm sağlama olasılığı daha yüksektir.

Ziyaretçilerinize Daha İyi Bir Kullanıcı Deneyimi Sunun ve İnternet Sayfanızın Trafiğini Artırın

Hemen çıkma oranını azaltacak şekilde kullanıcı deneyimini iyileştirmek

Arama motoru robotlarını e-ticaret sitenizin içeriğini okumaya teşvik etmek

Sayfanızın yüklenme hızını artırarak trafiği yükseltmek

Google'ın sayfalarınızı nasıl taradığını ve dizine eklediğini kontrol etmek

Teknik SEO Denetimiyle Tüm Websitesi Sorunlarınızdan Kurtulun

Büyümenize yardımcı olmak için bilgi, deneyim ve cesareti birleştiren Teknik bir SEO ajansıyız.

Neden Albert Solino Teknik SEO Hizmeti Almalısınız?

Teknik İyileştirme

Öncelikle sitenizi engelleyen ve yavaşlatan tüm teknik sorunları belirler. Ek olarak, gerekli tüm ayarlamaları ve iyileştirmeleri ve ayrıca öncelik sırasına göre alınacak yaklaşımı içerir.

Rakip Analizi

Bu denetim, sektörünüzdeki en tanınmış rakiplerin yanı sıra bir SEO planında hedeflemenin büyüleyici olacağı tüm ifadeleri detaylandıracaktır. Bu, çeşitli SEO araçları ve verilerinin kapsamlı bir şekilde incelenmesiyle mümkün olur.

Trafik Artışı

Son olarak, arama motorlarında ve diğer trafik yaratan platformlarda mevcut görünürlüğünüzü kapsamlı bir şekilde inceleyerek geliştirilebilir tüm yanlarınızı tespit ederiz.

Tarama, indeksleme ve anahtar kelime sıralamalarını iyileştirmek için kapsamlı teknik SEO optimizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Ne Zaman Teknik SEO Hizmeti Almalısınız?

Hatasız bir websitesi ve doğru şekilde dizine eklenebilmek için Albert Solino Teknik SEO ajansıyla çalışın.

Teknik SEO

Albert Solino SEO Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla hemen iletişime geçin!