Albert Solino Danışmanlık

Stratejik Planlama Yazılımı

Stratejik Planlama Yazılımı, uzun vadeli stratejik plan hazırlayabileceğiniz, hedefleri ve sonuçları gözlemleyebileceğiniz ve ekibinizle paylaşabileceğiniz dinamik bir platform sunar. 

Entegrasyonlar

Stratejik Planlama Yazılımı Size Ne Fayda Sağlar?

Değişimin kaçınılmaz olduğu bu dönemde, Stratejik Planlama Yazılımı ile tüm değişiklikleri kolayca yönetilebilir ve gerekli aksiyon noktalarını anında organizasyon geneline iletebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf

Görselleştirilmiş stratejik plan sayesinde tek bir platformda iş birliğini kolaylaştırarak üretkenliği artırırken otomatik raporlama sayesinde zamandan tasarruf sağlar.

Gelişmiş İş Birliği

Kuruluşunuzda stratejik planlamada rol oynayacak herkes, verimsizlikleri ve tutarsızlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için tek bir platformda birlikte çalışır. Kuruluş genelinde, farklı departmanlar ve seviyeler, ortak bir hedef doğrultusunda çalışarak sorunsuz bir şekilde iletişim kurar.

Albert Solino Stratejik Planlama Yazılımı

Önceliklerinizi Stratejiniz Olarak Belirleyin

Şirket vizyon, misyon, temel değerler ve bunlara ışık tutan stratejik hedefler, amaçlar ve kpı’lar oluşturarak geleceğe emin adımlarla ilerleyin.

Albert Solino Stratejik Planlama Yazılımı

Planlama Sürecinizi Kolay Hale Getirin

Stratejik Planlama Yazılımı sayesinde Hedef-Amaç-KPI-Görev arasındaki ilişkileri anlamlandırın. Stratejik Planınızı oluştururken Kpı ve Görevlere atayacağınız departmanlar ve sorumlular yardımıyla çalışanlarınızın stratejik planı benimsemesini sağlayın.

Albert Solino Stratejik Planlama Yazılımı

Raporlamadan Kaynaklı İş Yükünden Kurtulun

Raporları saatler harcayarak değil dakikalar içinde otomatik bir şekilde oluşturun. Eşsiz veri görselleştirmeleri ve raporları, kuruluşunuzun stratejinizle ne kadar uyumlu olduğunu gösterir. Siz Stratejik Planınızda adım adım ilerlerken, arka planda oluşan anlamlı grafikler, hayatınızı kolaylaştırsın.

Albert Solino Stratejik Planlama Yazılımı

Süreçlerinizde Çeviklik Kazanın

Stratejik Planlama Yazılımımız sürekli değişen iş ihtiyaçlarına ayak uydurarak size çevik ve yalın bir kullanım sağlar.

Stratejik Planlama Yazılımı

Emin Ellerdesiniz

Dünya çapında yüzlerce ekip, strateji yürütmek ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek için Corvisio kullanıyor.

Hem şirketinizi hem de hedeflerinizi tek bir çatı altında toplayarak veriminizi artırmak mı istiyorsunuz?

Fiyat bilgisi, OKR Koçluğu, OKR Sertifikası ve öğrenmek istediğiniz diğer konular için lütfen bizlerle iletişime geçin.