Albert Solino

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın sosyal ağlardaki varlığını, yeni nesil sosyal medya danışmanlık yaklaşımımız ile birleştiriyoruz! Şimdi gelecek zamanı!

Sosyal medya danışmanlığına dair tüm soru ve sorunlarınız için Albert Solino’nun uzman sosyal medya danışmanları ile hemen iletişime geçin!

Kurumlar ve markalar müşterilerine artık dijital dünyanın gücüyle erişiyorlar. Sosyal medya hesapları ise bu dijital evrenin en şaşalı gökdeleni! Gelin şirketinizin sosyal medya profilini Albert Solino profesyonelliği ile en yukarıya taşıyalım!

Sosyal medya pazarlaması ve sosyal medya danışmanlığında markanızı profesyonel ellere bırakın! Albert Solino, firmanız için en iyi sosyal medya ajansı olarak yıllara dayanan tecrübesi ile yanınızda!

Verilerle Sosyal Medyanın ve Sosyal Medya Danışmanlığının Önemi

2021 Verileri

2021'de; Sosyal medyada 1 günde ortalama geçiren süre 2 saat 59 dakika olmuştur. Sosyal medya kullanıcılarının %41,3’ü kadınlardır. İnternet kullanıcılarının %78,7’si marka ve ürünler ile ilgili bilgi, hizmet ve satın alma için sosyal medya kanallarını kullanmıştır.

69 Milyon Kullanıcı

Pandemi süresince tüketicilerin yoğun sosyal medya kullanımı sonucu Türkiye’de sosyal medya kullanıcı sayısı 69 milyona ulaşırken, bu potansiyele yönelik reklam verme oranları da artmıştır.

2022 Verileri

En güncel 2022 verilerine göre Covid-19 pandemisinin tüketici alışkanlıkları üzerindeki etkisi dijital dünyaya pozitif yönde yansımış ve e-ticaretten sosyal medyaya dijital platformlardaki tüm kanalların yatırımlar açısından pastadaki payı ciddi anlamda artmıştır.

%60,49 Yatırım Payı

Sosyal medya yatırımları dijital pazarlama yatırımları içinde %60,49’luk pay ile birinci sıraya yerleşmiştir. Sayısal olarak ifade etmek gerekirse Sosyal Medya kanalları 2022 itibariyle 11.413 milyon TL düzeyinde bir pasta payına sahiptir.

Hedef, Yatırım ve Satış Odaklılık

Bu en güncel veriler ışığında firmaların ve markaların hedef, yatırım ve satış odaklı bir sosyal medya yönetimi için, profesyonel bir sosyal medya danışmanı ile çalışması işin doğası gereği kaçınılmaz olmuştur.

Sosyal medya platformlarında yerinizi almak için geç kalmadınız! Albert Solino kurumsal sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile yabancısı olduğunuz sosyal medya evrenine şimdi adım atın!

Sosyal Medya Yönetiminde Danışmanlık Almanın Firmalar Açısından Avantajları

Sosyal Medya Danışmanlığında Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Danışmanlığı İçin Neden Albert Solino’yu Tercih Etmelisiniz?

Sosyal medya pazarlaması ve sosyal medya danışmanlığında markanızı profesyonel ellere bırakın! Albert Solino, en iyi sosyal medya danışmanları ile yanınızda!

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

Albert Solino’nun dijital pazarlama danışmanlığı çerçevesinde sağladığı proje içeriklerine ve sosyal medya danışmanlığı fiyatlarına dair sorularınız için buradayız! Markanız için en verimli stratejileri en güncel sosyal medya danışmanlığı ücret teklifleri ile birleştiriyoruz!

En iyi sosyal medya danışmanı ile iletişime geçmek ve sosyal medya danışmanlığı fiyat teklifi almak için şimdi tam zamanı!