Albert Solino

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal ağlardaki görünümünüzü yeniden keşfeden ajans.

Sosyal Medya Ajansı

Eski dönemde “web ajansı” kısmına da dahil olan sosyal medya ajansı günümüzde tamamen değişmiştir. Bu sebeple, sosyal medya ajansı terimi bazen bazı işletmeler tarafından yanlış anlaşılmaktadır. Sosyal medyanın internet dünyasını ele geçirmesi, işletmelerin geleneksel kanallar dışında çeşitli sosyal kanallar üzerinden pazarlamaya odaklanmasına sebep olmuştur.

Günümüzde herkes sosyal varlığın önemini anlamaya başladı. Artık hiçbir işletme hayatına sosyal medyasız devam etmiyor, ki sosyal medya kullanmamak hiçbir işletme için mantıklı olamaz. İster makine ihracatı yapın, ister kuaför olun, ister aşçı… Herkesin sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanması gerekiyor. Bunun için işletmeler sosyal medya pazarlamasına zaman, emek ve para yatırırlar. Bu da birçok sosyal medya pazarlama fırsatına ve sosyal medya ajanslarında bir patlamaya yol açtı. Sosyal medya ajansları, işletmeler ve markalar adına sosyal medya pazarlamasının ağır yükünü kaldırma vaadiyle ortaya çıktı.

Tüm Sosyal Ağlarınızı Aynı Anda Yönetebilen Ajans

Albert Solino sosyal medya ajansı, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat, Pinterest ve YouTube dahil her sosyal medya platformunu kullanmakta ustadır. Markanızı sosyal ağlarda kurmanıza yardımcı oluyoruz, böylece topluluğunuzu genişletebiliyor, aynı anda büyük, hedeflenmiş bir kitleyle bağlantı kurabiliyor ve kitlelerinizle iletişim temalarınıza uygun içerikle etkileşim kurabiliyorsunuz. 

İletişim ve sosyal medya pazarlama girişimlerinizin mümkün olan en yüksek yatırım getirisini üretmesini sağlamak için tüm sosyal medya uygulamaları süreci boyunca size yardımcı oluyoruz.

Albert Solino Sosyal Medya Ajansı Size Ne Sunar?

Görünürlük

Sosyal ağlar, milyonlarca günlük aktif internet kullanıcı sayısı ve uzun bağlantı süreleri nedeniyle çok büyük bir kitleyi temsil etmektedir. Albert Solino Sosyal Medya Ajansı, markanızın veya hizmetinizin farkındalığını birincil hedef kitleniz arasında yaymaya çalışıyorsanız daha görünür olmanıza yardımcı olacaktır.

Artan Site Trafiği

Sosyal medyadaki her gönderi ve aksiyon, internet sitenize veya online mağazanıza trafik çekmek için büyük bir fırsat sunar. Bir sitenin mantıksal bir uzantısı olan sosyal ağlar, hedeflenen açılış sayfalarına nitelikli trafik çekmeyi de mümkün kılar.

Daha Sağlam Müşteri İlişkileri

Sosyal ağların rolü, bireyler arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve ilişkileri zenginleştirmektir. İşletmeler için, izleyicileriyle yakın bağlar kurmak ve güçlendirmek için eşsiz bir fırsattır. Sosyal ağlar sayesinde alışverişi ve markanızın kullanılabilirliğini kolaylaştırın!

Daha İyi Marka İmajı

Sosyal ağlar, milyonlarca günlük aktif internet kullanıcı sayısı ve uzun bağlantı süreleri nedeniyle çok büyük bir kitleyi temsil etmektedir. Bir sosyal medya ajansı, markanızın veya hizmetinizin farkındalığını birincil hedef kitleniz arasında yaymaya çalışıyorsanız daha görünür olmanıza yardımcı olacaktır.

Sizi Sosyal Medyanın Ön Saflarında Konumlandıran Bir Ajans

Bir sosyal medya ajansı olarak, sosyal ağlardaki en son iletişim trendlerini yakından takip ediyoruz: yeni formatlar, trendler, yazı, grafik stillerin gelişimi… Böylece izleyicilerinizin dikkatini başarılı bir şekilde çekip etkileşim yaratıyoruz. Albert Solino’nun yardımıyla siz de sosyal medyada büyük ilerleme kaydedebilirsiniz! 

Sosyal Medya Müşterilerimizle Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle çalışmaya karar vermeniz durumunda, benzersiz bir sosyal medya stratejisi geliştirmek için önce sizinle veya ekibinizle işbirliği yapacağız. Sizin için hazırlıyor olacağımız sosyal medya planı, hedef kitlenizin şirketinizle ilgilenmesini ve şirketinize bağlı kalmasını sağlayacaktır. Tam şeffaflık ve derinlemesine raporlama ile ilerlemenizi ve sonuçlarınızı da takip etmenizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşterinin mevcut sosyal medya varlığını inceleyerek okuyucu kitlesini ve rakiplerine kıyasla trendlerini tespit ederiz. Sosyal medya denetiminin bulguları, satışları, müşteriyi elde tutmayı, web trafiğini ve bağlılığı artırmak için entegre bir sosyal medya planı veya kampanyası planlamamıza yardımcı olacaktır.

Hepimizin bildiği gibi, daha fazla insan işletmeler hakkında bilgi edinmek için sosyal medyayı kullanıyor, bu nedenle tüm kanallarda tutarlı bir sese sahip olmak çok önemlidir. Anında strateji geliştirme günleri sona erdi. Bunun yerine her şeyden önce herhangi bir sosyal medya kanalının amacı ve hedef kitlesi anlaşılmalıdır.

Günümüzün popüler sosyal medya platformlarında kullanıcılar düşüncelerini, ihtiyaçlarını ve görüşlerini paylaştıkça işletmeler, müşterilerinin zihinlerine ve yaşamlarına benzersiz bir pencere açmaktadır. Ortaya çıkan trendleri tespit etmek ve fırsatları değerlendirmek için sosyal dinleme gerçekleştiririz.Albert Solino Sosyal Medya Ajansıyla Çalışmanız İçin 10 Neden

Efektif Kampanyalar

Efektif kampanyalar oluşturur. Kampanyalar ve reklamlar sosyal medyanın olmazsa olmazıdır. Albert Solino da bu kampanyaları en uygun şekilde hazırlayıp hayata geçirerek marka bilinirliğinizi artırıp daha çok potansiyel müşteri çeker.

Zaman Yönetimi

Zamandan tasarruf edersiniz. Kârlı bir sosyal medya stratejisi oluşturmak ve sosyal medya hesaplarınızı bu stratejiye uygun şekilde yönetme konusunu kendiniz yapmaya karar verirseniz bilin ki bu ağır bir yatırım ve zamandır.

Kitle Analizi

Albert Solino, tüm kitlelere hitap eden ve ortak duyguyu bulan bir ekiple destek sağlıyor. Ofansif algılanabilecek, kitlelerde fikirleri ikiye bölebilecek ve tepki alabilecek paylaşımların dengesini en sağlıklı şekilde kuruyor.

Doğru İçerik

Albert Solino sosyal medya pazarlaması uzmanlarıyla çalışmak, içerik fikirleri ve kampanya stratejileri açısından size avantaj sağlar. Sosyal medya alanında neyin işe yaramadığını bilir ve diğer işletmelere binlerce liraya mal olan tuzaklara düşmemenize yardımcı olur.

Reklam

Albert Solino, ücretli reklamlar konusunda uzmandır. Bu sebeple, dijital reklamcılık sürecinin karmaşıklıkları hakkında kafanızda endişe bırakmaz.

Yaratıcı İçerikler

Yaratıcı içerikler oluşturur ve yayınlar. Potansiyel müşterilerin ilgisini çekecek ve koruyacak içerikler üreterek kitlenizi büyütür.

Uzman Ekip

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, yalnızca tek bir kişiyle çalışmazsınız. Her biri kendi alanında uzman olan tam bir profesyonel ekip ile çalışırsınız.

Bütçe

En iyi uygulamaları ve uygun bütçe ayarlamasını biliriz. İşletmeler, kampanyalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi uygulamaları bilen bir sosyal medya pazarlama ajansı olan Albert Solino’dan hizmet alarak ciddi bir rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Kapsamlı Araçlar

Albert Solino sosyal medya pazarlaması kapsamındaki tüm gerekli araçlara sahiptir. Kampanyalarınızı veya reklamlarınızı tek bir çatı altında toplamak için gereken her şeye hakimdir. Herhangi bir yeni yazılım hizmetine abone olmanıza veya herhangi bir ekipman satın almanıza gerek kalmaz.

Yenilikçi Stratejiler

Albert Solino, firmanızın sosyal medya kanallarına erişmesi için yenilikçi yolların oluşturulmasını ve uygulanmasını sağlar. Önce mevcut sosyal medya varlığını ve stratejilerini denetler , şirketin rekabetini öğrenir ve ardından net bir strateji geliştirir.

Albert Solino olarak, sosyal ağlardaki en son iletişim trendlerinin takibindeyiz: yeni formatlar, ton trendleri, yazı, grafik stillerinin gelişimi... Hedef kitlenizin dikkatini başarılı bir şekilde çekmek için çalışırız.

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya ajansına dair fiyat teklifi almak için danışmanlarımız ile hemen iletişime geçin!