Şirket Yönetim Yazılımı

Albert Solino Şirket Yönetim Yazılımı şirketinizi analiz eder, endüstri verileriyle karşılaştırır ve hedefler koyar. Bu hedefleri çalışanlarınıza aktarır ve şirket hedeflerinize ulaşmak için yapılan tüm çalışmaları izler.

 • Verileri analiz et

 • Karşılaştır

 • Hedef Koy

 • Çalışanlar arasında görevleri paylaştır

 • Sonuçları takip et

 • Başarıya Ulaş

 1. Verileri analiz et

 Muhasebe yazılımınızla entegre olup, bu sayede eski şirket performansınıza dayalı olarak anında finansal analiz yapabiliriz. Bu sayede şirketinizin mevcut durumunu bilecek ve gelecek planlarınız için daha iyi hedef belirleme yapabileceksiniz.

 1. Karşılaştır

Kendi verilerimize dayanarak sektörünüze özgü finansal kıyaslama analizi yapıyoruz. Bu veriler halka açık şirketlerin ortalama değerleridir. Böylece, şirketinizin mevcut durumunu ve sektörünüzdeki muhtemel konumunu belirlemede size rehberlik edecek en iyi uygulamaları, oranları ve sayıları bileceksiniz.

 1. Hedef Koy

Hedefleriniz için düzeltmeler yapacağız. Satış gelirinizi, müşteri memnuniyeti oranlarınızı, pazarlama bütçenizi ve diğer tüm hedeflerinizi yalnızca basit bir sayfada bulabilirsiniz.

 1. Çalışanlar Arasında Görev Paylaşımı Yap

Albert Solino Şirket Yönetim Yazılımının verilen görevleri ve takip eden süreçleri izlemesine izin verin. Hedeflerinizin üzerinde çalışılıp çalışılmadığı ve ne kadar yol alındığı konusunda her gün endişelenmenize gerek kalmayacak. Raporlama tercihlerinize bağlı olarak, çalışanlarınızın gerçekleştirdiği işler ve hedefinize ulaşmaya ne kadar kaldığı konularında periyodik kısa raporlar ile bilgilendirileceksiniz.

 1.  Sonuçları Takip Et

Çalışan performansınızı bu planlara dayanarak değerlendirebileceksiniz. Çalışanlarınız ve ayrıca genel olarak şirketiniz hakkında performans raporları alacaksınız. Bu sizin ve çalışanlarınızın plan hedeflerinize göre daha iyi performans göstermesi için itici bir güç olacaktır.

 1. Başarıya Ulaş

Albert Solino Şirket Yönetim Yazılımını kullanarak, genel organizasyonunuzu nihai hedeflerlinizle uyumlu hale getirir, hedeflerinize ulaşılacak ve işletme performansınız artırırsınız.

“Şirketinizin başarısına odaklanıyoruz.”


Tutkulu profesyoneller olarak, şirket hedeflerinize ulaşmak için iş ortağınız olarak sizinle birlikte çalışıyoruz.

Hedeflerinizi Belirleyin

Şirket hedefleriniz belirlendi. Bir veri bilimcisi ve yönetim danışmanı olarak doğru hedeflerin belirlendiğinden emin oluruz. Ayrıca hedef yönetim sisteminiz için de OKR Yazılımını kullanabilirsiniz.

Sonuçları Takip Edin

Sistemimiz, hedeflerinizi ve çalışanlarınızı takip eder. Takip otomatikleştiriliyor.

Başarıya Ulaşın

Şirketinizin başarısı çok daha verimli ve daha sürdürülebilir bir şekilde yönetiliyor.

“ŞİRKETİNİZİ DAHA İYİ YÖNETMEYE BAŞLAYIN”