şirket yönetim yazılımı

Albert Solino Şirket Yönetim Yazılımı şirketinizi analiz eder, endüstri verileriyle karşılaştırır ve hedefler koyar. Bu hedefleri çalışanlarınıza aktarır ve şirket hedeflerinize ulaşmak için yapılan tüm çalışmaları izler.

 1. Verileri analiz et
  Muhasebe yazılımına entegre olup, bu sayede eski şirket performansınıza dayalı olarak anında finansal analiz yapabiliriz. Bu sayede şirketinizin mevcut durumunu bilecek ve gelecek planlarınız için daha iyi hedef belirleme yapabileceksiniz.
 2. Karşılaştır
  Kendi verilerimize dayanarak sektörünüze özgü finansal kıyaslama analizi yapıyoruz. Bu veriler halka açık şirketlerin ortalama değerleridir. Böylece, şirketinizin mevcut durumunu ve sektörünüzdeki muhtemel konumunu belirlemede size rehberlik edecek en iyi uygulamaları, oranları ve sayıları bileceksiniz.
 3. Hedef Koy
  Hedefleriniz için düzeltmeler yapacağız. Satış gelirinizi, müşteri memnuniyeti oranlarını, pazarlama bütçenizi ve diğer tüm hedeflerinizi yalnızca basit bir sayfada bulabilirsiniz.
 4. Çalışanlar Arasında Görev Paylaşımı Yap
  Albert Solino Şirket Yönetim Yazılımının verilen görevleri ve takip eden süreçleri izlemesine izin verin. Hedeflerinizin üzerinde çalışılıp çalışılmadığı ve ne kadar yol alındığı konusunda her gün endişelenmenize gerek kalmayacak. Raporlama tercihlerinize bağlı olarak, çalışanlarınızın gerçekleştirdiği işler ve hedefinize ulaşmaya ne kadar kaldığı konularında periyodik kısa raporlar ile bilgilendirilmiş olacaksınız.
 5. Sonuçları Takip Et
  Çalışan performansınızı bu planlara dayanarak değerlendirebilirsiniz. Çalışanlarınız ve ayrıca genel olarak şirketiniz hakkında performans raporları alacaksınız. Bu sizin ve çalışanlarınızın plan hedeflerinize göre daha iyi performans göstermesi için itici bir güç olacaktır.
 6. Başarıya Ulaş
  Albert Solino Şirket Yönetim Yazılımını kullanarak, genel organizasyonunuzu nihai hedefleriniz ile uyumlu hale getirir, hedeflerinize ulaşılacak ve işletme performansınız artırırsınız.

“Şirketinizin başarısına odaklanıyoruz.”

Tutkulu profesyoneller olarak, şirket hedeflerinize ulaşmak için iş ortağınız olarak sizinle birlikte çalışıyoruz.

Hedeflerinizi Belirleyin

Şirket hedefleriniz belirlenir. Bir veri bilimcisi ve yönetim danışmanı olarak doğru hedeflerin belirlendiğinden emin oluruz. Ayrıca hedef yönetim sisteminiz için de OKR Yazılımını kullanabilirsiniz.

Sonuçları Takip Edin

Sistemimiz, hedeflerinizi ve çalışanlarınızı takip eder. Takip otomatik hale getirilir.

Başarıya Ulaşın

Şirketinizin başarısı çok daha verimli ve daha sürdürülebilir bir şekilde yönetilir.

“ŞİRKETİNİZİ DAHA İYİ YÖNETMEYE BAŞLAYIN”