Albert Solino

SEO Danışmanlığı

Google’da üst sıralarda çıkmak ve daha çok trafik elde etmek istiyorsanız hemen SEO Danışmanlığı alın.

Web Siteniz Google’da En Üst Sıraya Çıksın

Sitenizin Google’da görünürlüğü çok önemlidir. Albert Solino SEO Danışmanlığı bünyesindeki ekibimiz arama motoru sonuçlarında (SERP) görünürlüğünüzü artırmak için özel olarak hazırlanmış SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri uygular. Bu nedenle, faaliyetlerimiz Google güncellemelerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sitenizin teknik performansını, yapısını, içeriğini ve buna benzer birçok konuyu optimize ediyoruz.

SEO konumunuzu iyileştirmek, kampanyalarınızın görünürlüğünü artırmak, marka bilinirliğinizi geliştirmek ve web trafiğinizi artırmak mı istiyorsunuz? Albert Solino SEO Danışmanlığı ile tüm SEO sorunlarınızla alakalı size destek olmak için bir tık uzağınızda!

SEO Danışmanlığı Nedir?

Neden SEO'dan Yararlanmalısınız?

Google'ın kuralları dikkate alınarak düzenli olarak yapılan tüm optimizasyonlar yani iyi planlanmış bir SEO stratejisi sitenizi arama motorlarında kalıcı olarak görünür kılar.

SEO'nun Faydaları

SEO, trafiğinizi artırmanızı mümkün kılar

Siteniz arama sonuçlarının en üstünde göründüğünde, daha fazla müşteri işletmenizin bağlantılarını (Web sitesi, Google My Business sayfası) tıklar. Ayrıca, sosyal medyaya ne kadar çok çaba harcarsanız, Google Analytics veya kullandığınız herhangi bir izleme yazılımı aracılığıyla site trafiğinde o kadar fazla artış görürsünüz.

SEO uygun fiyatlı bir pazarlama koludur

Bir PPC (Pay Per Click) kampanyası veya başka bir ücretli pazarlama kampanyası yürüttüğünüzde, biri sitenizin bağlantısını her tıkladığında ödeme yapmanız gerekir. Ancak SEO'ya yatırım yaptığınızda, organik arama sonuçlarından gelen bu tıklamalar ücretsizdir. Alanında uzman SEO danışmanları ile çalışmak, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için anahtar kelimeleri ve bağlantı kurma tekniklerini kullanan etkili ve karlı bir strateji oluşturmanıza yardımcı olabilir.

SEO'nuz üzerinde çalışmak sizi rekabette öne taşır

SEO'nuz için bir danışmanlık firmasıyla çalışmanızın sebeplerinden biri, rakiplerinizin muhtemelen bunu zaten yapmış olmasıdır. Pazarınızda rekabetçi kalabilmek için SEO stratejiniz üzerinde çalışmanız gerekir. Rakiplerinizden geri kalmamak için bunu sürekli yapmak önemlidir. SEO tek seferlik bir iş değildir, devamlı bir süreçtir.

SEO, öne çıkmanızı ve sizi arayan müşterileri bulmanızı sağlar

Bir SEO danışmanlığı ile sağlam bir strateji oluşturduğunuzda, işletmeniz kendisini bir niş içinde konumlandırabilir ve rekabette öne çıkartabilir. Sitenizi tam olarak ne sunduğunuzu vurgulayacak şekilde optimize ederek ve ideal müşterinize yönlendirerek, sizinki gibi bir işletme arayan kilit kişilere ulaşabilirsiniz.

Nitelikli bir kitle sağlar

Doğal referansınız üzerinde çalışmak, alanımızla ilgili bir arama yaptığında, arama motorları aracılığıyla hedef kitleye kendinizi görünür kılmaktan ibarettir. SEO ile oluşturulan ziyaretçiler, sitenize gelmeden önce bir ihtiyacı zaten arama motorunda belirtmiş olacaktır. SEO'nun en güçlü yönlerinden biri, nitelikli bir kitleye ulaşma yeteneğinidir. Geleneksel pazarlama hedef kitlesine kıyasla dönüşüm sağlama olasılığı daha yüksektir.

Üstün Tecrübeli SEO Danışmanlığı Şirketi, Albert Solino Tüm Kampanyalarınızda Sizi A'dan Z'ye Destekler

Albert Solino Olarak Ne Yapıyoruz?

SEO denetimi

Bu ilk adım, sonraki adımların içeriğini tanımlayacağı için çok önemlidir. SEO denetimi sırasında uzman danışmanlarımız, internet sitesinin güçlü ve zayıf yönlerini belirler. Bunları raporlayarak izlenecek yol haritasını belirlemeye başlar.

Rekabet analizi

Albert Solino SEO Danışmanlığı, ana rakiplerinizin SEO parametrelerini analiz edecektir. Bunların yanı sıra, rakiplerinizin hangi kelimeler ve ifadeler üzerinde konumlandığını ve neden Google'da sizden üst sırada göründüklerini size söyleyecek ve stratejiler geliştirecektir.

Anahtar kelime araştırması

Albert Solino, güçlü araçlar kullanarak, potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan anahtar kelimeleri ve ifadeleri bulmak için çalışacaktır. Bu adım trafik oluşturmanızı ve potansiyel müşterilerinizi dönüştürmenizi sağlar.

Yerinde optimizasyon

Albert Solino, H1'leriniz, SEO keyword’ünüz, meta açıklamalarınız veya resim açıklamalarınız ile ilgili iyileştirmeniz gereken noktaları belirler. Bu sayede rakiplerinizden farkınızı ortaya koymanızı ve daha sürdürülebilir süreç geçirmenizi sağlar.

Site dışı optimizasyon

Google arama motoru SERP'lerinde üst sıralarda yer almak için site içi optimizasyon yeterli değildir. Profesyonel SEO ekibimiz size site dışı öneriler sunarak bu kriterlerin ötesine geçecek ve uygun stratejiler önerecektir.

İçerik editörlüğü

İçeriğinizin kalitesi Google için önemli bir unsurdur. Bu nedenle, düzenli olarak kaliteli içerik üretmelisiniz. Kaliteli içerikler, okuyucularınızın dikkatini sürekli olarak çeker ve sitenizdeki trafiği iyileştirmek fayda sağlar. Bu kapsamda, anahtar kelime analizimize uygun yazmayı tercih ettiğiniz içeriklerin editörlüğünü yaparız.

SEO eylemlerini izleme ve iyileştirme

SEO, rekabetle yüzleşmek için düzenli izleme ve eylemler gerektirir. Albert Solino olarak SEO kapsamında gerçekleştirdiğimiz eylemlerin takibinde kalırız. Gelişimin devamını sağlayarak başarıyı artırırız.

Neden SEO Danışmanlığı Almalısınız?

Tüm Kaynaklara Erişim

Bir sitenin SEO optimizasyonu, çoğu zaman birkaç farklı iş dalıyla (SEO danışmanlığı, web tasarımcısı, içerik editörü, vb.) gerçekleştirilir, bir SEO danışmanlık firması ise tüm bu kaynaklara zaten sahiptir.

Farklı Perspektif

Bir SEO danışmanlığı, ihtiyaçlarınıza ve projenizin zorluklarına yeni bir gözle bakar. Bu, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere göre eylemlerinizi yeniden odaklamanızı veya genişletmenizi sağlar.

Araç Kullanımı

SEO optimizasyonu yaparken birçok araca hakim olmanız gerekir. Bu araçlardan bazıları ücretsizdir ( Google Analytics, Google Arama Konsolu, PageSpeed ​​​​Insights, Alize, …) ve diğerleri ücretlidir ( Yooda SEEURANK , Yooda INSIGHT, Majestic SEO, GTmetrix, Semrush, … ).

Uzman Ekip

SEO optimizasyonlarını kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak başarılı bir strateji sağlamak için profesyonellerle çalışmak en etkili çözümdür. Web sitenizi kendi başınıza yönetmek ve arama motorlarındaki konumunuzu kendi başınıza yükseltmek istiyorsanız, yeterli eğitimi almalısınız.

Olumlu Sonuç Garantisi

SEO stratejinizi uzman bir şirkete emanet etmek, uzman analizlerinden yararlanmak demektir. Olumlu sonuçları garanti edecek kanıtlanmış yöntemler uygulanır ve elde edilen sonuçlar her zaman daha iyiye gidecek şekilde takip edilerek geliştirilir.

SEO Danışmanlığı Hizmeti Alarak Satışlarınızı ve Lead'lerinizi Büyük Ölçüde Artırın

SEO Danışmanlığı

İnternet sitenizin Google’ın ilk sayfasında görünmesini mi istiyorsunuz? Fiyat Teklifi İsteyin