Albert Solino

SEM Danışmanlığı

Markanızı arama motorları sonuçları arasında en üst sıradan pazarlamak için Albert Solino hizmetinizde!

SEM Danışmanlığı ile İşinizi Büyütmek İçin Uzman Ekibimizle Hemen İletişime Geçin!

Markanız İçin Dijital Pazarlamanın Tüm Bileşenlerini En Verimli Biçimde Kullanıyor ve Çevrimiçi Görünürlüğü Arttıracak Bütüncül Çözümler Sunuyoruz!

Sosyal medya pazarlaması ve sosyal medya danışmanlığında markanızı profesyonel ellere bırakın! Albert Solino, firmanız için en iyi sosyal medya ajansı olarak yıllara dayanan tecrübesi ile yanınızda!

SEM Dijital Pazarlama Açısından Neden Önemlidir?

Rekabetçi

Dijital reklamcılık kanalları arasında SEM stratejilerini kullanan firmalar rakiplerine karşı birkaç adım öne geçer.

Hedef Kitle Odaklı

Dijital pazarlama dinamikleri içerisinde doğrudan hedef odaklı olan ve potansiyel müşteriyi nokta atışı yakalayan en önemli araçtır.

Bütçe Dostu

Geleneksel reklam maliyetleri bir yana, dijital pazarlama içerisinde de en bütçe dostu reklam stratejisi SEM’dir.

Hızlı

Doğru strateji ile kurgulanan SEM reklamcılığı kısa sürede web sitesi ziyaretlerini hızla yükseltir; pazarlanan ürün ya da servise müşterinin kısa yoldan ulaşmasını sağlar.

Organik SEO ile Güçlenir

Ücretli reklam stratejileri organik SEO iyileştirmeleri ile beraber ele alındığında dijital pazarlama stratejisinin de gücü katlanır. Reklam ve içerik %100 uyumlu hale gelir.

Marka Görünürlüğü ve Bilinirliği

Arama motoru pazarlama stratejileri doğru yöntemlerle uygulandığında markanın online görünürlüğüne üst seviyede katkı sağlar ve marka bilinirliğini hızlı biçimde arttırır.

Albert Solino olarak, dijital pazarlama danışmanlığı alanındaki deneyimimizi en doğru stratejilerle SEM reklamcılığı için kullanıyoruz.

Neden SEM Danışmanlığı Almalısınız?

Dijital Reklamcılık Kapsamında SEM Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

SEM Danışmanlığında Albert Solino Farkı

SEM Danışmanlığı Yaklaşımımız

1. Müşteriyi Dinleme ve Analiz

SEM reklamcılığı kapsamında müşterinin taleplerini ve beklentilerini doğru anlayarak, hizmet veya ürünün pazar analizi ile ‘terzi işi’ pazarlama stratejilerini kurguluyoruz.

2. Organizasyon ve Süreç Tasarımı

Analizler sonucunda kampanya hedeflerini ortaya koyuyoruz ve bu hedefler doğrultusunda işleyen bir çalışma takvimi belirliyoruz.

3. Uygulama

Belirlenen tüm platformlarda kampanyaları yayına alıyor, teknik işleyişini birebir takip ediyoruz.

4. Performans Takibi ve Optimize

Kampanyaların aktif geri dönüşlerini ve müşteri nezdindeki performansını aktif olarak takip edip, iyileştirme gereken durumlarda mali kayıplara yer olmadan aksiyon alıyoruz. Müşterilerimizi kampanyaların güncel akışına dair bilgilendirip, raporlamasını sağlıyoruz.

Albert Solino’nun SEM Reklamcılığı alanındaki deneyiminden hemen yararlanmak ve satışlarınızı arttırmak için şimdi uzmanlarımızla iletişime geçin!

SEM Danışmanlığı

SEM Danışmanlığına dair fiyat teklifi almak için danışmanlarımız ile hemen iletişime geçin!