REFERANSLARIMIZ

İbrahim Durmuş
Hema Endüstri A.Ş.

Hema Endüstri A.Ş’de Turquality programına girmek için çalışmalara başladığımızda, bu programın ISO 9000 vb. sertifikasyonlar gibi olmadığını anlamamız zor olmadı. Teklif istediğimiz firmalardan bazıları ön değerlendirme yaptıklarında, tüm süreçlerin elden geçmesi gerektiğini anlamıştık. Zaten EFQM yolculuğunda bunların birçoğunu yapmıştık ancak özellikle stratejik planlama ve marka yönetimi konuları bizde geliştirilmesi gereken yerlerdi. Ayrıca müracaat aşaması da çok kritikti.

Teoman Paçacı Kalkancı Şirketler Grubu

Stratejik Planlama ve Yönetim Danışmanlığı Albert Solino, Aile Anayasası çalışmasının tamamlandığı 2011 yılından sonra bizlere Stratejik Planlama ve Yönetim Danışmanlığı alanında hizmet vermeye devam etmektedir.Kendileri ile ilk önce başarılı liderlikleri sayesinde vizyonumuzu ve nereye gitmek istediğimizi netleştirdik. Akabinde Albert Solino moderatörlüğünde Swot analizi yaparak kendi şirketimizi çok daha iyi tanıma olanağı bulduk.

Yönetim Kurulu Başkanı Kartal Halı

Kartal Halı olarak “Sanat Halı” markamızın Turquality Programına dâhil olması için Albert Solino Danışmanlık firması ile çalıştık. Yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın sonucu olarak Turquality üst programına doğrudan dâhil olduk. Bu çalışmalar sırasında Albert Solino ekibinden bizlere Sayın Erden Tüzünkan, Ömer Hantal ve Gökçe Pala yardımcı oldular. Albert Solino’nun özverili ve disiplinli çalışmasından çok memnun kaldık. Her şeyden önce yaklaşımları çok sonuç odaklı ve yapıcı idi.

TURQUALITY & YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

ar-ge merkezi & tasarım merkezi

Kurumsal Finansman & Yatırım Danışmanlığı

Albert Solino Danışmanlık

 Danışmanlıklarımız konusunda daha fazla bilgi almak

için buradaki formumuzu doldurabilir; veya

+90 216 680 06 76

numaralı telefon üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

Fırat YILMAZ

Takım Lideri | Turquality & Yönetim Danışmanlığı

İletişim Formu