müşteri portal yazılımı

 

Müşteri Portal Yazılımı Nedir?  Neden Albert Solino Müşteri Portal Yazılımı?

Müşterilerinizin bazı hizmetleri yapabildikleri bir portaldır. Müşterileriniz müşteri portalından; hizmetlerini görüntüleyebilir ve hizmetlerini uzatabilir.

İş verimliliğinizi ve müşteri memnuniyetini artıracak Albert Solino müşteri portal yazılımı’dan müşterilerinize hizmet verin. İşletmenizin daha profesyonel görünmesini sağlayın. Müşterilerinizi Müşteri Portalı Yazılımınıza davet edin, güncellemeleri, onlar için yaptığınız belgeleri, geri bildirim alın ve bir adresten iletişim kurun.

Müşteri Portalı’nı Kurun: Sadece birkaç dakika içinde, Müşteri Portalı’nı müşterilerinize hizmet vermeye hazır hale getirebilirsiniz.

Müşterilerinizi Portalı’nıza Davet Edin: Müşterilerinizi müşteri portal yazılımına davet edin. Tüm servislerinizin, ilgili belgelerini, dosyalarını, mesajlarını organize ettiklerini, tek bir adreste görebilecekler. Böylece, size vermiş oldukları bilgileri size sormayacaklar.

*Dosyalarınız çok dağınık olabilir. Müşteri ile çalışılan hangi meslekte olursanız olun proje ve çıktılarını takip etmenin sıkıntısıyla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında iletişimi çoğunlukla e-mail yoluyla sağlıyoruz. Bir kazanan projenin e-mail gelen kutusunda gözümüzden kaçması olası ihtimaller arasındadır.

Çalışmanızı ve müşterilerinizle ilişkilerinizi sadece bir adreste gerçekleştirin: Müşteri ilişkilerinizi, tek bir adreste yaptıkları tüm çalışmalarla birlikte yürütüp yönetebileceksiniz.