Müşteri Portalı​

Müşteri Portal Yazılımı Nedir? Neden Albert Solino Müşteri Portal Yazılımı?

Müşterilerinizin bazı hizmetleri yapabildikleri portaldır. Müşterileriniz müşteri portalından; hizmetlerini görüntüleyebilir. Hizmetlerini uzatabilir.

İş verimliliğinizi ve müşteri memnuniyetini artıracak Albert Solino müşteri portal yazılımı’dan hizmet verin. İşletmenizin daha profesyonel görünmesini sağlayın. Müşterilerinizi Müşteri Portalı Yazılımınıza davet edin, güncellemeleri, onlar için yaptığınız belgeleri, geri bildirim alın ve bir adresten iletişim kurun.

Müşteri Portalı’nı Kurun: Sadece birkaç dakika içinde, Müşteri Portalı’nı müşterilerinize hizmet vermeye hazır hale getirebilirsiniz.

Müşterilerinizi Portalınıza Davet Edin: Müşterilerinizi Müşteri portal yazılımınıza davet edin. Tüm servislerinizi, ilgili belgelerini, dosyalarını, mesajlarını organize ettiklerini ve tek bir adreste görebilecekler. Böylece, size vermiş olduğunuz bilgileri size sormayacaklar.

*Dosyalarınız çok dağınık olabilir. Müşteri ile çalışılan hangi meslekte olursanız olun proje ve çıktılarınızı takip etmenin sıkıntısıyla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında iletişimi çoğunlukla e-mail yoluyla sağlıyoruz. Bir kazanan projenin e-mail gelen kutusunda gözümüzden kaçması olası muhtemel…

Çalışmanızı ve müşterilerinizle ilişkilerinizi sadece bir adreste gerçekleştirin: Müşteri ilişkilerinizi, tek bir adreste yaptıkları tüm çalışmalarla birlikte yürütüp yönetebileceksiniz.