Marka Konumlandırma

Şirket – Marka Konumlandırma Yönetim Danışmanlığı hizmetimizde şirket konumlandırma (eğer şirketiniz tek bir marka çatısı altında hizmet veriyorsa marka konumlandırmastratejik yönetim sürecinin önemli bileşenlerinden biridir.

Şirket konumlandırma sürecini rakiplerinize, müşterilerinize, kendi şirket içi yetkinliklerinize göre belirlemelisiniz.Bu süreci Hem şu an hem de gelecekte bulunduğunuz ve olmak istediğiniz konumunuzu belirlemek için oluşturmalısınız. Hedeflediğiniz konumlandırmayı gerçekleştirmek için ne tarz faaliyetler yapmanız gerektiği, bu konumlandırmanın yaklaşık maliyetinin ve getirisinin en olacağını hesaplayarak bir şirket konumlandırması yapmak ciddi öneme sahip bir konudur.

Mevcut durumun tespiti için de çeşitli anketler ve marka algı çalışmaları yapmak önemlidir. Bu nedenle Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Anketleri Oluşturulması ve Yönetim Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirket – Marka Konumlandırma Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Yönetim Danışmanlığı Sayfamızdan Daha Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz