Albert Solino

LinkedIn Reklamcılığı

Linkedin reklamcılığı ile potansiyel müşteriler edinin ve markanızın reklamını yapın.

LinkedIn Nedir?

Linkedin, kullanıcıların özgeçmişlerini çevrimiçi yayınlamalarına, iş bağlantıları kurmalarına ve iş aramalarına veya teklif etmelerine olanak tanıyan profesyonel bir sosyal ağdır. Bunun dışında, bazı işletmeler de iş ilanlarını yayınlar.

2003 yılında hizmete giren profesyonel sosyal ağ, şu anda 650 milyon kayıtlı kullanıcıya sahiptir. LinkedIn, her saniye iki yeni üye kazanarak büyük bir profesyonel platform haline gelmiştir. Bu bağlamda, LinkedIn Ads reklamcılığının, diğer kanallardan ulaşılması zor olacak nitelikli bir B’den B’ye hedefe ulaşmak için mükemmel bir yol olduğu kanıtlanmıştır.

Linkedin Eşleşen Kitleleri, internet kullanıcılarını markanızla etkileşimlerine göre yeniden hedefleyen, veriye dayalı kişiselleştirilmiş kitlelerdir. Video görüntüleri, içe aktarılan listeler, CRM entegrasyonu: olasılıklar sonsuzdur ve hedeflerinize mümkün olan en etkili şekilde ulaşmanızı sağlar.

Şirketinizi Destekleyecek Profesyonel Bir Toplulukla Bağlantı Kurmak İçin LinkedIn Reklamlarınızı Harekete Geçirin.

LinkedIn, çevrimiçi olarak erişilebilen birçok profesyonel sosyal ağ arasında endüstri lideridir ve işiniz için önemli bir potansiyel sunar. LinkedIn, kullanıcılarına şirketlerinin itibarını artırma, profesyonel bir topluluğa katılma ve hatta B’den B’ye nitelikli müşteri adayları üretme şansı da dahil olmak üzere çeşitli fırsatlar sunar.

LinkedIn Reklamcılığı Nedir?

LinkedIn Ads, 2016 yılında Microsoft tarafından 23 milyar dolara satın alınan 650 milyondan fazla üyesi olan profesyonel bir ağ olan LinkedIn sosyal ağının reklam ağıdır. Bu reklam platformu, işinizi web üzerinde tanıtmanıza, ağ reklam kampanyaları yürütmenize ve bunları hedeflerinize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre yönetmenize olanak tanır.

Ağda bir şirket profiliniz varsa buna Campaign Manager arayüzünden erişebilirsiniz. Doğrudan B’den B’ye hedeflere ulaşarak eksiksiz pazarlama kampanyaları yürütmenize, potansiyel müşteriler kazanmanıza ve bu potansiyel müşterileri potansiyel müşterilere dönüştürmenize olanak tanır ve reklamlarınızı şirketinizin marka imajına tam olarak bağlayacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

LinkedIn Reklamcılığı Yararları

Düzenli olarak içerik yayınladığınız, takipçileri olan ücretsiz bir LinkedIn profiliniz var mı? LinkedIn Ads ile LinkedIn topluluğunuza daha geniş bir şekilde reklam verebilir ve en büyük çevrimiçi profesyonel topluluk platformunda ideal müşterilerinizin önüne geçebilirsiniz.

LinkedIn reklam uzmanlarımız, nitelikli müşteri adayları oluşturmada, web sitesi trafiğini artırmada ve hedef pazarınız arasında marka bilincini yaymada size yardımcı olabilir.

İşletmeniz İçin Neden LinkedIn Reklamlarını Kullanmalısınız?

En büyük profesyonel ağ

LinkedIn, bugün dünyanın en popüler sosyal ağlarından biri ve aynı zamanda en büyük profesyonel ağdır.

Kampanya çeşitliliği

LinkedIn Reklamlarında sunulan kampanya çeşitliliği, şirketiniz için yeni ortak çalışanlar ararken veya reklamlarınızın ulaştığı potansiyel müşteriler aracılığıyla çeşitli veritabanlarınızı zenginleştirirken, faaliyetlerinizi dünya çapında tanıtmanıza olanak tanır.

B'den B'ye hedef kitle

LinkedIn sosyal ağında reklam kampanyaları yürütmek, öncelikle B'den B'ye bir hedef kitleye ulaşmanızı sağlar.

LinkedIn Reklamlarınızı Oluşturmak İçin Neden Albert Solino Ajansı İle Çalışmalısınız?

Özelleştirilmiş Yaklaşım

Müşteriyle yakın iletişim içinde oluşturulan benzersiz bir plan. Hesap yöneticilerimizden biriyle özel olarak iletişim sağlayabileceksiniz.

Dijital Trendleri Takip

Teknolojik trendlere yoğun ilgi gösteriyoruz. Size mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için Facebook'un algoritma güncellemelerini sürekli takip ediyor ve önerilen teknikleri uyguluyoruz.

Çok Sektörlü Bir Anlayış

Uzmanlarımız çeşitli hesaplar üzerinde çalışıyor ve işinizi ve hedeflerinizi en iyi şekilde anlıyor.

Esneklik

Her zaman esneklik sağlıyoruz. Bir reklamı durdurmak, bütçeyi artırmak veya reklamınızın hedefini değiştirmek isterseniz ajansımız hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Stresli Sözleşmeler Yok

Vazgeçmek için sert bir anlaşma yok. Yalnızca üstün hizmet sunarak ve ölçülebilir sonuçlar elde ederek müşterileri elde tutmaya çalışıyoruz.

Başarılı LinkedIn Ads Reklam Kampanyaları İçin Metodolojimiz

İdeal müşterinizi belirleme

Şirketiniz, ürününüz, hedef pazarınız ve hedefleriniz hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilmek ilk adımdır. Hedef kitleleri belirlemenin ve etkili bir şekilde segmentlere ayırmanın en önemli adımı bu adımdır.

Mesajlar ve görseller

Hedef kitlenize uygun, marka tutarlı bir tasarım ve ikna edici mesajlarla görseller oluşturulur.

Kampanya kurulumu

Yeniden hedefleme kampanyaları, otomatik takip e-postaları ve CRM entegrasyonu dahil olmak üzere çeşitli kampanyalar ve reklam biçimleri başlatıyoruz.

Sonuçlarınızın test edilmesi ve ölçülmesi

Yeni dönüşüm taktikleri ve kanalları tarafımızca sürekli olarak test edilmektedir. Mesajlardan görüntülere, izleyici gereksinimlerine ve sponsorlu içeriğin türüne kadar hepsi buna dahildir.

LinkedIn Reklamları İle Daha Fazla Satış Yapın

LinkedIn Reklam Hizmetlerimiz

Albert Solino, LinkedIn Ads kampanyalarınızın tüm aşamalarında sizi destekler.

LinkedIn Reklam Stratejisi

LinkedIn reklam stratejiniz, Albert Solino tarafından hedeflerinize uygun olarak oluşturulur.

Hedefleme

Kampanyalarınız için, yüksek performanslı reklam hedeflemesi yapıyoruz.

Teknik kurulum

LinkedIn profiliniz güncellenir, izleme araçlarınız ayarlanır (Insight Etiketiniz yüklenir) ve dönüşüm etkinlikleri ajans tarafından izlenir.

Reklamlarınızın oluşturulması

Albert Solino; görseller, videolar, carousel’ler ve metin yazarlığı dahil olmak üzere tüm LinkedIn kampanya reklamlarınızı oluşturur.

Takip ve Optimizasyon

En iyi performansı göstermelerini sağlamak için kampanyalarınızı günlük olarak denetleriz.

Canlı rapor

Kampanya boyunca gerçek zamanlı raporlama sağlanır, böylece sonuçlarınızla ilgili hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız.

İhtiyacınız Olan LinkedIn Reklamcılığı Ajansı Albert Solino

LinkedIn Reklamcılığı

Albert Solino’nun LinkedIn Reklamcılığı Hizmetleri için bizimle iletişime geçin!