Albert Solino Yonetim Danismanligi

Gündem
İnsan Kaynakları, organizasyon sürecinin ve yönetim sürecinin ana aktörleri olması bakımından yönetim sürecinin belki de en önemli öğesidir.
İnsan Kaynakları Yönetim ve Organizasyon Yapılandırma Yönetim Danışmanlığı Albert Solino Yönetim Danışmanlığı şirketi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizde en kritik faaliyetlerimizden biridir. Organizasyonu tekrardan yapılandırmak, insan psikolojisinin detaylarını hesaba katarak şirkete değer yaratacak bir insan kaynakları yönetim süreci oluşturmak şirket başarısında anahtar rol üstlenmektedir.
Bu bağlamda İnsan Kaynakları Yönetim ve Organizasyon Yapılandırma Yönetim Danışmanlığı faaliyetlerimiz şöyledir:

  • İş stratejilerini şirket içinde yaygınlaştırma
  • Rol ve yetkinlik tasarımı
  • Performans yönetimi
  • İşgücü analizi ve planlama

Firmanızın için Öncelikli IK Analiz Alanları :

  • Rol ve Yetkinlik Tasarımı

Hedef İş Modeli kapsamında oluşturulacak veya güncellenecek yeni rol ve yetkinliklerin tanımlanması ve düzenli olarak ihtiyaca göre düzenlenmesi

  • Performans Yönetimi

Anahtar performans göstergelerinin birim ve birey bazında tanımlanması, sistem üzerinde düzenli olarak ölçümlenmesi ve takibi

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı şirketi İnsan Kaynakları Yönetim ve Organizasyon Yapılandırma Yönetim Danışmanlığı hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin…

Başarılarımız

Otomotiv yan sanayi sektöründe 9 aylık bir süreç boyunca çalıştığımız bir firmanın kârlılığını  % 25 oranında arttırdık

Yönetici Ortaktan Mesaj

Siz de İnsan Kaynakları Yönetim ve Organizasyon Yapılandırma Yönetim Danışmanlığı ile ilgili hizmetlerimizden yararlanarak şirketinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bizden Haberler:
Albert Solino, tecrübeli uluslararası kurumsal finansman ekibiyle şirketinizin yükselen değeri için sizler için hizmet veren uluslararası bir danışmanlık firmasıdır

Rakamlarla Albert Solino

Albert Solino’nun, konusunda uzman danışman ekibiyle ve bugüne kadar yaptığı sayısız başarılı işlerle Türkiye’nin en önde gelen özel danışmanlık firması olduğunu biliyor muydunuz?
Siz de Albert Solino’nun uzman danışman ekibiyle firmanıza güç katmak için bizimle iletişime geçiniz.