İK POLİTİKAMIZ VE KARİYER

İK Politikamız

Albert Solino olarak en önemli kaynağımız insandır. Çalışanlarımızın şirkete olan bağlılıklarını ve güvenlerini temel alırız. Stratejik kararları çalışanlarımızın düşüncelerini etkin bir konumda ele alarak veririz.

Albert Solino farklı ilgi alanlarına, yeteneklere sahip ve yüksek motivasyonlu seçkin kişilerden oluşan dinamik, heyecan verici bir kuruluştur. Başarısının ardında çalışanlarının olduğu prensibinden hareketle çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayan, sürekli gelişim imkanları sunan, motivasyonunu arttırarak iş yaşantısıyla beraber sosyal hayatlarını da destekleyici bir çalışma ortamı sunar.

Albert Solino ’da çalışmak için çok yönlü olmalısınız; biz ise kendinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacağız. Öğrenme ve uzmanlaşma eğitim programlarımızın size çok şey katacağına inanıyoruz. Kariyeriniz ilerledikçe ve büyüyen organizasyonumuzda yeni fırsatlarla karşılaştıkça size yol gösteriyor olacağız.

Politikalarımız:

Eğitim ve gelişim programları,

Kariyer planlamalarını oluşturma,

Çalışanların performanslarını değerlendirme ve üst seviyeye çıkarma,

Objektif ve adil bir ücret politikası belirleme,

İş sağlığını ve güvenliğini sağlama,

İnsana saygı, tarafsızlık, gizlilik, disiplin ve bilimsellik anlayışları ile ilerleme,

İnsan kaynakları politikaları ile şirket politikalarını bütünleştirme ve şirket kültürü oluşturma,

Çalışanlarımızın bağlılığını ve memnuniyetini en üst seviyede tutma,

Sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirme,

Yenilikçi, kişisel farkındalığı yüksek, gelişime açık, kendisini şirket stratejileri ve hedeflerine kolayca adapte edilebilen kişilerin istihdamını sağlama,

KARİYER

Albert Solino’da Ne Öğreneceksin?

Albert Solino bir okuldur. Günümüzde gittikçe karmaşıklaşan iş dünyasında problemleri analiz edip, sürekli yenilikçi çözümler üreten ve yaptığı her işte yeni deneyimler ve bilgiler elde eden bir firmayız. Albert Solino’da belli sektörlerde uzmanlaşıp kendinizi belli alanlarda geliştirirsiniz. Bunu yaparken alanında deneyimli mühendislerimizden mentorluk alırsınız. Sektör dinamiklerini ve süreçleri öğrenme hızınız, azminiz ve öğrenme isteğinizle orantılıdır. Albert Solino’da hem büyük resmi hem de detayı görür, tasarlar ve öğrenirsiniz.

Her sektörden müşterilerimiz bulunmaktadır; bu da çalışanlarımız için sayısız yeni mücadele ve olanak anlamına gelmektedir. Dolayısıyla çalışacağımız kişiler akademik olarak üst düzey, iş deneyimi olarak da kayda değer tecrübeye sahip olmalı ve beraberinde şu özellikleri de taşımalıdırlar:

– Çözüm Odaklı

– Yapıcı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip

– Etik değerlere bağlı

– Zaman yönetimi güçlü

– Ekip ruhuna sahip

Ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz?

Sunduğumuz hizmetlere katkı sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız güncel öz geçmişinizi [email protected] adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.