Albert Solino

İçerik Pazarlama (Content Marketing)

Arama sonuçlarının en üstünde yer almak, daha fazla ziyaretçi çekmek ve çevrimiçi ortamda daha fazla para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman içeriğe ihtiyacınız var!

En iyi içerik pazarlama ajansıyla çalışın ve görünürlüğünüzü artırın.

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması, işletmeler için gelir elde etmek için dijital iletişime dayanan bir pazarlama stratejisidir. Blog gibi içerikler yazmak içerik pazarlamasının en önemli parçalarından biridir. İçerik pazarlaması işletmelerin hedef kitleleri ile dijital ortamda iletişim kurmasını sağladığı için etkili bir stratejidir. İyi planlanmış içerik pazarlaması, günümüzün rekabet ortamında çok önemli olan, işletmenizin çevrimiçi erişimini genişletmeye yardımcı olabilir. Herkes çevrimiçi zaman geçirir, bu nedenle içerik pazarlamanız bu kitleyi hedeflemelidir. Ayrıca net bir hedef seçmeli ve onu içerik oluşturmaya yönelik yeni fikirlere ilham vermek için kullanmanız gerekir.

Google Sıralamanızı Yükseltmek İçin Size Arama Motoru İçin Optimize Edilmiş Kaliteli İçerikler Sunuyoruz.

İçerik Pazarlamasının Önemi Nedir?

İçerik pazarlaması, sektörden bağımsız olarak çeşitli nedenlerle işletmeniz için kritik öneme sahiptir. Ne tür bir işletme yürütürseniz yürütün içerik pazarlaması, kullanıcıları şirketiniz, ürünleriniz, personeliniz, tesisleriniz ve daha fazlası hakkında bilgilendirmenin mükemmel bir yoludur. İçerik, ziyaretçileri web sitenize getirecek olan şeydir. Geldiklerinde, ürününüzü veya hizmetinizi satın alma veya başka bir yere bakma kararlarını etkileyebilecek veya etkilemeyebilecek faktörlerden biridir. İçerik üstündür. Okuyucularınızın kalbini yakalayan ilgi çekici ve değerli içerik materyallerini kullanarak hedef pazarınızda kabul görürsünüz. Araştırmalara göre, hedef kitleniz ne kadar çok içerik tüketirse, sizden satın alma olasılıkları o kadar yüksek olur.

İçerik Stratejinizi Büyümeniz İçin Bir Kaldıraç Olarak Kullanın.

Albert Solino Danışmanlık

İçerik Pazarlamasının Avantajları

Bir İçerik Pazarlama Firmasıyla Çalışmalı Mıyım?

Bir işletmeyi yönetmeye çalışırken içerik yazmak bir engel haline gelebilir. Ekibinizde anahtar kelime araştırması da yapabilen harika bir metin yazarı var mı? Sosyal medya gönderilerinin ve SEO'nun inceliklerini anlıyor musunuz?

Cevabınız hayır ise, bir içerik pazarlama ajansı kiralamayı düşünmelisiniz. Web sitenizdeki içeriği yönetmesi için bir içerik pazarlama ajansı kiralamak, yalnızca işinizi yürütmeniz için zaman kazanmakla kalmaz, aynı zamanda işin hızlı, verimli ve doğru bir şekilde yapılmasını da sağlar. Anahtar kelime araştırması ve içerik oluşturma gibi alanlarda ajanslar bilgilidir ve doğru kültüre sahiptir ve sizin için en önemli anahtar kelimeleri hedefleyen kişiselleştirilmiş içerik oluşturabilirler. Hangilerinin hedeflendiğinde işletmeniz için en iyi performansı göstereceğini ve hangilerinin hariç tutulabileceğini belirlemek için bir dizi anahtar kelimeyi incelerler.

Albert Solino’yu Başarılı Yapan Ne?

Sahip olduğumuz en önemli özelliklerden bazılarından bahsedelim.

Kalite

Müşterilerimiz için en iyi sonuçları doğuracak yüksek kaliteli içerikler oluştururuz. Yüksek sıralarda çıkmanızı sağlarız.

Görüşler

Ünlü ve başarılı markalardan oluşan müşterilerimizin memnuniyeti üst seviyededir. Albert Solino olarak önceliğimiz de budur.

Tüm İşletmelerin Farklı Olduğunu Kabul Ederiz

Her işletmenin benzersiz olduğunu bilir ve her zaman sadece sizin için özel bir içerik takvimi oluşturmakta ısrar ederiz. İki işletme aynı sektörde olsa bile, benzersiz işletmelerinin hedefler, içerik konuları ve hatta anahtar kelimeler açısından önemli ölçüde farklılık gösterdiğini biliriz ve buna göre bir plan hazırlarız.

Açıklama

Açık ve dürüstüz. Bu, hiçbir gizli ücret veya maliyet olmadığı ve etkili bir şekilde iletişim kurduğumuz anlamına gelir. Ayrıca kampanya raporlaması yapıyoruz. Kampanyanızın nasıl ilerlediği, elde edilen sonuçlar ve daha fazlası hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Bu sayede tüm süreç sizlerle birlikte ilerliyor ve gelişiminize ortak oluyoruzç

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Blog içeriği oluşturma

Vaka çalışmaları

İnfografikler

Video prodüksiyonu

Web sitesi metni yazma

E-kitaplar, teknik incelemeler ve kılavuzlar

E-posta bültenleri

İçerik Pazarlaması Kapsamında Neden Albert Solino'yu Seçmelisiniz?

Birçok müşterinin İçerik Pazarlama stratejilerini tanımlamasına ve blog makaleleri, teknik incelemeler, e-postalar ve sosyal medya iletişimi gibi içerikler oluşturmasına ve bunları yönetmesine yardımcı oluyoruz. Ayrıca içerik haritalarınızı oluşturuyor ve detaylı anahtar kelime analizi yapıyoruz. Albert Solino ile çalışmak demek uzman içerik yöneticileri ve SEO uzmanları ve olası satış oluşturma uzmanlarından oluşan bir ekibe erişim kazanmak anlamına gelir.

Editoryal Strateji ve İçeriklerinizde Bize Güvenin.

Albert Solino Danışmanlık

İçerik Pazarlama (Content Marketing)

Albert Solino’nun İçerik Pazarlama Hizmetleri için bizimle iletişime geçin!