Haber Bülteni – Sayı 121- Firmaların Marka Değeri TURQUALITY® Programı Sayesinde Artıyor

Gündem
Şirketlerin uluslararası arenada markalaşma sürecine destek vermeye devam eden Turquality programı hız kesmiyor. 2018 yılı ile birlikte toplamda 157 firmanın 168 markası TURQUALITY Destek Programı’nda, 74 firmanın 74 markası Marka Destek Programı’ndan faydalanmaktadır.

2015/9 sayılı karar kapsamında 8 firmanın 8 markası TURQUALITY Destek Programı’nda, 5 firmanın 5 markası Marka Destek Programı’ndan faydalanmaktadır. Turquality programı kapsamında sadece yakın coğrafyada değil, Amerika’dan Uzakdoğu’ya kadar tüm ülkelerin Türk markaları açısından hedef Pazar olarak görülmektedir. Programda yer alan firmaların elde ettiği başarıları öğrenmek ve Turquality programı kapsamında sağlanan desteklerden firmanızın ve markanızın nasıl yararlanacağını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Devamı..

Programda yer alan firmaların elde ettiği başarıları öğrenmek ve Turquality programı kapsamında sağlanan desteklerden firmanızın ve markanızın nasıl yararlanacağını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin…