Albert Solino

Google Ads (Reklam) Yönetimi

Google Adwords Danışmanlığı ve Google Reklam Yönetimi ile hedefi doğrudan vurun ve satışlarınızı katlayın! 

Google Ads Yönetimi Nedir?

Google Ads, ya da önceki adıyla Google Adwords, Google tarafından sunulan ücretli bir dijital reklamcılık hizmetidir. Google Ads yönetiminde reklam veren işletme veya kişilerin, hedef grupları, dönüşüm türleri, sundukları ürün veya hizmetlerle alakalı ve bu hizmetlerle ilgilenen kişilerin belirli bir ücret karşılığında bir araya getirildiği bir platformdur. Google Ads reklam yönetimi ise bu platformun geniş kapsamda yönetilmesidir.

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google reklam danışmanlığı olarak da bilinen Google Ads Danışmanlığı, Google reklam kampanyalarının oluşturulması, planlanması ve belli bir strateji ile yönetilmesi hizmetidir. Google Ads danışmanları başta arama ağı kampanyaları olmak üzere, Google Ads’te farklı kampanya teklifleri oluşturarak bütçelerin maksimum verim ile kullanılmasını sağlarlar. Bu bağlamda, kampanyaların aktif takibi, negatif anahtar kelime analizi ve reklam optimizasyonları ile strateji oluştururlar. 

Gerçek Büyüme Potansiyelinizi Keşfedin! Google Reklam Bütçenizi Kontrol Ederek Satışlarınızı Artırın!

Google Ads Danışmanlık Hizmetinin Yararları

Google Ads'de Çok Kanallı Kampanyalar

Google Ads’te ihtiyaçlarınıza ve kaynaklarınıza göre arama ağı için reklamcılık, Google Alışveriş, görüntülü reklamcılık kampanyaları, yeniden pazarlama gibi birçok araç vardır. Albert Solino ekibimiz, Google Adwords tarafından sunulan tüm araçlarda uzmanlaşmıştır. Google Ads danışmanlığımız kapsamında size, hedeflerinize ve kaynaklarınıza göre uyarlanmış bir strateji sunarız.

Google Reklamlarında Dönüşüm Optimizasyonu

Albert Solino olarak Google Adwords kampanyalarınızı yönetmekten daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. Dönüşüm huninizin tüm aşamalarında yanınızda bulunarak müşteri edinme stratejinizin tüm detaylarında size Google reklam danışmanlığında destek oluyoruz. Böylece, yatırımlarınızı artırmadan web sitenizin performansını artırabilirsiniz.

Google Ads'de Sürekli Gelişme

İnternet kullanıcılarının ve arama motorlarının davranışları sürekli değişir. Ücretli referans kampanyalarınızdan en iyi performansı almanız için sürekli iyileştirme süreci sunuyoruz.

Google Reklamlarında Kontrollü Bütçe

Reklam yatırımlarınızın tutarını birlikte belirleriz böylece bütçeniz üzerindeki tam kontrol sizde olur. Hedefiniz ne olursa olsun, giderlerinizi kontrol ederken satış hacminizi ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan bir çözüm yolu buluruz.

Google Reklam Ajansı Nedir?

Bir Google reklam ajansı, internet ve Google reklamcılık hizmetleri ve taktikleri konusunda uzmanlardan oluşan bir ekiptir.  Google reklam ajansı  Google ads kampanyalarının sonuçlarını yönetme ve optimize etme kapsamında profesyoneldir.
Bir Google Ads ajansının temel işi, Google reklam ağındaki arama ağı, görüntülü ya da alışveriş reklamlarını müşterilerinin bütçeleri doğrultusunda en efektif biçimde  yönetme ve optimize etmektir. Google Ads danışmanlığı hizmeti aldığınızda profesyonel bir ekibin maksimum verim için çalışacağını bilirsiniz.

Albert Solino Google Ads Danışmanlığı ile Neler Sunuyor?

İşletmenizi arama ağı kampanyaları, görüntülü reklam kampanyaları, yeniden pazarlama kampanyalarıyla veya Google Alışveriş reklamlarıyla tanıtmak istiyorsanız Albert Solino Google Ads Danışmanlığı ile satışlarınızı arttırmak için sizin yanınızdayız! 
Google Ads reklam danışmanlığı hizmetlerimiz aşağıdaki başlıkları içerir:

Özetle; daha fazla satış, kâr ve müşteri için yüksek dönüşüm sağlayan Google Ads kampanyalarını profesyonel Google Reklam Yönetimi ile oluşturuyoruz.

Google Ads Yönetimi İçin Neden Albert Solino?

Nitelikli trafik elde etmek, web sitenizin cirosunu iyileştirebilmek için hayatidir. Ancak, Google reklamlarınız  için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için genellikle eksiksiz bir dijital stratejiyi uygulamanız gerekir. Adwords kampanyalarının uygulanması ise SEM (Arama Motoru Pazarlaması) hedefleri doğrultusunda titiz bir yaklaşım gerektirir.

Google Ads uzmanlarından oluşan ekibimiz dönüşüm oranınızı optimize etmenize, marka bilinirliğinizi arttırmanıza ve sonuç olarak satışlarda rakiplerinizin önüne geçmenize olanak tanıyan çok çeşitli hizmetler sunar.
Geniş kapsamda sunduğumuz desteğimiz, dijital pazarlamanıza yatırdığınız her kuruştan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. 

Google kampanyalarınızdan, dönüşüm tünelinizi optimize etmeye kadar her alanda size destek olmak için buradayız.

Google Ads Danışmanlık Ücretleri

Google Ads reklam yönetimi ve Google Ads danışmanlık ücretlerine dair fiyat teklifi almak için ve en iyi Google reklam ajansı ile çalışmak için hemen iletişime geçin!

Albert Solino Google Ads Danışmanlığı ile Bir Ajanstan Çok Daha Ötesine Geçin!