Albert Solino

Google Ads (Reklam) Yönetimi

Google Adwords Danışmanlığı ve Google Reklam Yönetimi ile hedefi doğrudan vurun! Optimum Bütçe, Yüksek Tıklanma ve Dönüşüm Oranı ile satışlarınızı arttırın!

Google Ads Yönetimi Nedir?

Google Ads, ya da önceki adıyla Google Adwords, Google tarafından sunulan ücretli bir dijital reklamcılık hizmetidir. Google Ads yönetiminde reklam veren işletme veya kişilerin, hedef grupları, dönüşüm türleri, sundukları ürün veya hizmetlerle alakalı ve bu hizmetlerle ilgilenen kişilerin belirli bir ücret karşılığında bir araya getirildiği bir platformdur. Google Ads reklam yönetimi ise bu platformun geniş kapsamda yönetilmesidir.

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google reklam danışmanlığı olarak da bilinen Google Ads Danışmanlığı, Google reklam kampanyalarının oluşturulması, planlanması ve belli bir strateji ile yönetilmesi hizmetidir. Google Ads danışmanları başta arama ağı kampanyaları olmak üzere, Google Ads’te farklı kampanya teklifleri oluşturarak bütçelerin maksimum verim ile kullanılmasını sağlarlar. Bu bağlamda, kampanyaların aktif takibi, negatif anahtar kelime analizi ve reklam optimizasyonları ile strateji oluştururlar. 

Gerçek Büyüme Potansiyelinizi Keşfedin! Günlük Google Reklam Bütçe Takibi, Aylık Raporlama ve Efektif ROI ile Satışlarınızı Artırın!

Google Ads Danışmanlık Hizmetinin Yararları

Google Ads'de Çok Kanallı Kampanyalar

Google Ads’te ihtiyaçlarınıza ve kaynaklarınıza göre arama ağı için reklamcılık, Google Alışveriş, görüntülü reklamcılık kampanyaları, yeniden pazarlama gibi birçok araç vardır. Albert Solino ekibimiz, Google Adwords tarafından sunulan tüm araçlarda uzmanlaşmıştır. Google Ads danışmanlığımız kapsamında size, hedeflerinize ve kaynaklarınıza göre uyarlanmış bir strateji sunarız.

Google Reklamlarında Dönüşüm Optimizasyonu

Albert Solino olarak Google Adwords kampanyalarınızı yönetmekten daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. Dönüşüm huninizin tüm aşamalarında yanınızda bulunarak müşteri edinme stratejinizin tüm detaylarında size Google reklam danışmanlığında destek oluyoruz. Böylece, yatırımlarınızı artırmadan web sitenizin performansını artırabilirsiniz.

Google Ads'de Sürekli Gelişme

İnternet kullanıcılarının ve arama motorlarının davranışları sürekli değişir. Ücretli referans kampanyalarınızdan en iyi performansı almanız için sürekli iyileştirme süreci sunuyoruz.

Google Reklamlarında Kontrollü Bütçe

Reklam yatırımlarınızın tutarını birlikte belirleriz böylece bütçeniz üzerindeki tam kontrol sizde olur. Hedefiniz ne olursa olsun, giderlerinizi kontrol ederken satış hacminizi ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan bir çözüm yolu buluruz.

Google Reklam Ajansı Nedir?

Bir Google reklam ajansı, internet ve Google reklamcılık hizmetleri ve taktikleri konusunda uzmanlardan oluşan bir ekiptir.  Google reklam ajansı  Google ads kampanyalarının sonuçlarını yönetme ve optimize etme kapsamında profesyoneldir.
Bir Google Ads ajansının temel işi, Google reklam ağındaki arama ağı, görüntülü ya da alışveriş reklamlarını müşterilerinin bütçeleri doğrultusunda en efektif biçimde  yönetme ve optimize etmektir. Google Ads danışmanlığı hizmeti aldığınızda profesyonel bir ekibin maksimum verim için çalışacağını bilirsiniz.

Albert Solino Google Ads Danışmanlığı ile Neler Sunuyor?

İşletmenizi arama ağı kampanyaları, görüntülü reklam kampanyaları, yeniden pazarlama kampanyalarıyla veya Google Alışveriş reklamlarıyla tanıtmak istiyorsanız Albert Solino Google Ads Danışmanlığı ile satışlarınızı arttırmak için sizin yanınızdayız! 
Google Ads reklam danışmanlığı hizmetlerimiz aşağıdaki başlıkları içerir:

Özetle; daha fazla satış, kâr ve müşteri için yüksek dönüşüm sağlayan Google Ads kampanyalarını profesyonel Google Reklam Yönetimi ile oluşturuyoruz.

Google Reklam Danışmanlığı Müşterilerinizi ve Gelirlerinizi Nasıl Arttırır?

Yüksek hit getirecek sektörel anahtar kelime araştırması yapılır ve reklam kampanyasında kullanılır. Bu standart Google Ads reklam yönetimi kalemlerinin yanı sıra sizin kampanyanıza özgü stratejilerle optimum bütçe ile en yüksek dönüşümü almanız için aksiyon alınır. 

Google Reklam Danışmanlığı ile Sunulan Ads Uygulamaları Nelerdir?

Albert Solino’nun Google Ads Uzmanları, pazarda bilinen tüm Google reklam yönetimi uygulamalarına ve stratejilerine hakim biçimde Google Ads kampanyalarını yürütürler.

Google Ads Yönetimi İçin Neden Albert Solino?

Nitelikli trafik elde etmek, web sitenizin cirosunu iyileştirebilmek için hayatidir. Ancak, Google reklamlarınız  için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için genellikle eksiksiz bir dijital stratejiyi uygulamanız gerekir. Adwords kampanyalarının uygulanması ise SEM (Arama Motoru Pazarlaması) hedefleri doğrultusunda titiz bir yaklaşım gerektirir.

Google Ads uzmanlarından oluşan ekibimiz dönüşüm oranınızı optimize etmenize, marka bilinirliğinizi arttırmanıza ve sonuç olarak satışlarda rakiplerinizin önüne geçmenize olanak tanıyan çok çeşitli hizmetler sunar.
Geniş kapsamda sunduğumuz desteğimiz, dijital pazarlamanıza yatırdığınız her kuruştan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. 

Google kampanyalarınızdan, dönüşüm tünelinizi optimize etmeye kadar her alanda size destek olmak için buradayız.

Google Ads Danışmanlığı İçin Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads Reklamı Nedir?

Google Adwords olarak da bilinen Google Ads Reklamları, Google tarafından sunulan ücretli bir dijital reklamcılık hizmeti ve ağıdır. Google reklamları Google Ads yönetim paneli üzerinden oluşturulur ve yönetilir. Google Ads reklam yönetimi ise tüm reklam kurulumu aşamasından itibaren, bütçe kontrolü, reklam yayınlarının takibi, optimizasyon ve raporlama aşamalarını kapsayacak biçimde Google Ads reklamlarının yönetilmesidir.

Google Ads Danışmanlığı ve Google Reklam Uzmanı Nedir?

Google Ads Danışmanlığı, Google reklam kampanyalarının oluşturulması, planlanması ve kampanyaara özgü stratejiler çerçevesinde yönetilmesi hizmetidir. Google Ads uzmanları başta (metin) arama ağı kampanyaları olmak üzere, Google reklamlarında farklı kampanya teklifleri oluşturarak bütçelerin en optimum biçimde ve yüksek dönüşüm oranları ile kullanılmasını sağlarlar. Bu bağlamda, kampanyaların haftalık ve günlük aktif takibi, negatif anahtar kelime analizi ve reklam optimizasyonları ile sürekli strateji oluştururlar. Albert Solino Google reklam danışmanlığının birincil amacı hizmet ve ürün satışlarının arttırılması ve Google Ads bütçelerinin firmanıza yeni müşteri ve gelir olarak geri dönmesidir

Albert Solino'nun Kullandığı Google Reklam Uygulamaları Hangileridir?

Google Arama Ağı (Metin) Reklamları Google Görüntülü Reklam Ağı Google Mobil Uygulama Reklamları Google Harita Reklamları Google Alışveriş Reklamları Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Albert Solino Google Partners İşbirliğine Dahil midir?

Evet, Albert Solino bünyesinde barındırdığı reklam uzmanları ile Google Partners programının bir parçasıdır. Dilerseniz Google Partners üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Reklam kampanyalarına raporlama yapıyor musunuz?

Albert Solino tüm danışmanlık süreçlerinde olduğu gibi dijital pazarlama ve Google Ads yönetim danışmanlığı kapsamında müşterilerine online toplantılarla süreçlere dair bilgilendirme yapar ve ayrıca Google Tools vb. araçları anlamlı olarak kullanmaları için müşterilerine destek olur. Ayrıca Albert Solino Google reklam uzmanları, müşterilerinin Google Ads kampanya sonuçlarını daha rahat anlamaları için onlara yardımcı olur. İş takvimi içerisindeki rutin toplantılar ile Google ads reklam yönetimini aktif tutar.

Google Ads Danışmanlık Ücretleri ve Reklam Fiyatları 2023

Google Ads reklam yönetimi ve Google Ads danışmanlık ücretlerine dair fiyat teklifi almak için ve en iyi Google reklam ajansı ile çalışmak için hemen iletişime geçin!

Albert Solino Google Ads Danışmanlığı ile Bir Ajanstan Çok Daha Ötesine Geçin! Google Reklam Fiyatları 2023 Teklifi Almak için Şimdi Bizi Arayın!