Albert Solino

Google Ads Yönetimi

Hizmetinizle ilgilenen kullanıcılardan hak ettiğiniz değeri görün ve ilgilerini çekin!

Google Ads Yönetimi Nedir?

Google Ads, Google tarafından sunulmuş olan ücretli bir dijital reklamcılık hizmetidir. Google Ads’de reklam veren işletme veya kişilerin, hedef grupları, dönüşüm türleri, sundukları ürün veya hizmetlerle alakalı ve bu hizmetlerle ilgilenen kişilerin belirli bir ücret karşılığında bir araya getirildiği bir platformdur. Google Ads ya da eski ismiyle Google Adwords yönetimi ise bu platformun geniş kapsamda yönetilmesidir.

Gerçek Büyüme Potansiyelinizi Keşfedin! Bütçenizi Kontrol Ederek Satışlarınızı Artırın!

Google Ads Yönetiminin Faydaları

Çok Kanallı Kampanyalar

Google Ads’te ihtiyaçlarınıza ve kaynaklarınıza göre arama ağı için reklamcılık, Google Alışveriş, görüntülü reklamcılık kampanyaları, yeniden pazarlama gibi birçok araç vardır. Albert Solino ekibimiz, Google Ads tarafından sunulan tüm araçlarda uzmanlaşmıştır. Size hedeflerinize ve kaynaklarınıza göre uyarlanmış bir strateji sunarız.

Dönüşüm Optimizasyonu

Albert Solino olarak Google Adwords kampanyalarınızı yönetmekten daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. Dönüşüm huninizin tüm aşamalarında yanınızda bulunarak müşteri edinme stratejinizin tüm detaylarında size destek oluyoruz. Böylece, yatırımlarınızı artırmadan web sitenizin performansını artırabilirsiniz.

Devamlı Gelişme

İnternet kullanıcılarının ve arama motorlarının davranışları sürekli değişir. Ücretli referans kampanyalarınızdan en iyi performansı almanız için sürekli iyileştirme süreci sunuyoruz.

Kontrollü Bütçe

Reklam yatırımlarınızın tutarını birlikte belirleriz böylece bütçeniz üzerindeki tam kontrol sizde olur. Hedefiniz ne olursa olsun, giderlerinizi kontrol ederken satış hacminizi ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan bir çözüm yolu buluruz.

Google Reklam Ajansı Nedir?

Bir Google reklam ajansı, web reklamcılığı çözümleri ve taktikleri konusunda uzmandır. Google reklam kampanyalarının sonuçlarını yönetme ve optimize etme kapsamında profesyoneldir.
Bir Google Adwords ajansının temel işi, reklamverenleri Google reklam ağındaki arama ve görüntülü reklamlara yaptıkları yatırımın yönetimi ve optimizasyonu konusunda desteklemektir.

Albert Solino Danışmanlık

Albert Solino Neler Sunuyor?

İşletmenizi Google Yerel Hizmetler reklamlarıyla, yeniden pazarlama kampanyalarıyla veya Google Alışveriş reklamlarıyla tanıtmak istiyorsanız Albert Solino olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Google Ads reklam yönetimi hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:

Özetle; daha fazla satış, kâr ve müşteri için yüksek dönüşüm sağlayan Google Ads kampanyaları oluşturuyoruz.

Neden Albert Solino?

Nitelikli trafik elde etmek, web sitenizin cirosunu iyileştirebilmek için hayatidir. Ancak, kampanyalarınız için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için genellikle eksiksiz bir dijital stratejiyi uygulamanız gerekir. Adwords kampanyalarının uygulanması ise SEM (Arama Motoru Pazarlaması) hedefleri doğrultusunda titiz bir yaklaşım gerektirir.


Google Ads uzmanlarından oluşan ekibimiz dönüşüm oranınızı optimize etmenize ve her müşterinizin değerini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan çok çeşitli hizmetler sunar.
Geniş kapsamda sunduğumuz desteğimiz, dijital pazarlamanıza yatırdığınız her kuruştan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. Google kampanyalarınızdan dönüşüm tünelinizi optimize etmeye kadar her alanda size destek olmak için buradayız.

Albert Solino Danışmanlık

Google Ads Yönetimi

Google Ads yönetimine dair fiyat teklifi almak için danışmanlarımız ile hemen iletişime geçin!

Bir Google Ads Ajansından Çok Daha Fazlası

Bizi hemen arayabilirsiniz.