Firmaların Marka Değeri TURQUALITY Programı Sayesinde Artıyor

Firmaların Marka Değeri TURQUALITY® Programı Sayesinde Artıyor

Gündem

Şirketlerin uluslararası arenada markalaşma sürecine destek vermeye devam eden Turquality programı hız kesmiyor. 2019 yılı ile birlikte toplamda 163 firmanın 174 markası TURQUALITY Destek Programı’nda, 104 firmanın 105 markası Marka Destek Programı’ndan faydalanmaktadır

2015/9 sayılı karar kapsamında 16 firmanın 16 markası TURQUALITY Destek Programı’nda, 9 firmanın 9 markası Marka Destek Programı’ndan faydalanmaktadır. Turquality programı kapsamında sadece yakın coğrafyada değil, Amerika’dan Uzakdoğu’ya kadar tüm ülkelerin Türk markaları açısından hedef Pazar olarak görülmektedir. Programda yer alan firmaların elde ettiği başarıları öğrenmek ve Turquality programı kapsamında sağlanan desteklerden firmanızın ve markanızın nasıl yararlanacağını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Programda yer alan firmaların elde ettiği başarıları öğrenmek ve Turquality programı kapsamında sağlanan desteklerden firmanızın ve markanızın nasıl yararlanacağını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ve benzer bir çok yeni haberi, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimizle paylaşmaktayız.

Bizi takip etmeye devam edin…

Başarılarımız

“Müşterilerimizden Türkiye’nin yerli otel zinciri olan Elite World, Albert Solino danışmanlığında TURQUALITY Marka Destek Programı’na alınan ilk otel markası olarak, bir ilke imza attı. Bu sayede hem Türkiye’de hem de Yurtdışı pazarlarında markalaşmasına katkıda bulunduk. Elite World Ailesini canı gönülden tebrik eder, başarılarının devamını dileriz."

Yönetici Ortak Mesaj

Türkiye ekonomisinin Ar-Ge, inovasyon, tasarım ve markalaşma ile üst sıralara çıkmasını sağlayacak Turquality programının kapsamı ve desteklenen sektörlerin sayısı sürekli artmaktadır. Turquality Programına başvurmadan önce firmanızın ne kadar hazır olduğunu ücretsiz tespit ettirmek için Albert Solino Danışmanlığa başvurabilirsiniz.

Bizden Haberler

Albert Solino, tecrübeli uluslararası kurumsal finansman ekibiyle şirketinizin yükselen değeri için sizler için hizmet veren uluslararası bir danışmanlık firmasıdır

Rakamlarla Albert Solino

Turquality Başvurusu ve sonrasında Yönetim Danışmanlığı için bugüne kadar 35’i aşkın markaya danışmanlık verdiğimizi biliyor muydunuz?