Digital Transformation Consultancy

Örnek Projelerimiz

Üretkenliği artırmak ve daha azıyla
daha fazlasını yapmak için her aşamada 
dijital düşünüyoruz!

Albert Solino olarak en büyük farkımız; sektör farklılığı yaşamadan her sektörü kendi içinde ayrı değerlendirebiliyor, bununla birlikte topladığımız bilgileri sektörler arası değiştirerek daha yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üreterek farklı bakış açıları kazandırıyoruz.

GELECEĞE YÖNELİK VE YENİLİKÇİ

LİDERLİK
VE
YÖNLENDİRME

MÜŞTERİ DENEYİMİ VE PAZARLAMA

YETENEK
VE
OPERASYON

Satış Süreçlerinin Etkinliğinin
Artırılması Projesi

ÖNCESİ

Müşteri Talebi

Fırsat, teklif, sipariş, satış ve satış sonrası süreçlerini yönetmekte zorlanıyorum. Müşteri ihtiyaçlarının anlaşılamaması ve fırsatların kaçması karlılığımı olumsuz etkiliyor.

SONRASI

Albert Solino Çözümü

Satış ve pazarlama kaynaklarını doğru analiz ederek ve doğru kullanarak
müşteri memnuniyeti ve sadakatinde artış sağlamaktayız.

İnsan Kaynakları İşe Alım Süreçlerinin Dijitalleştirilmesi Projesi

ÖNCESİ

Müşteri Talebi

Açık pozisyonlara uygun personeli almak için çok zaman kaybediyorum. Personel taleplerini sistem üzerinden yapmak, talepten, iş teklifine kadar ki her adımı sistemden takip etmek istiyorum.

SONRASI

Albert Solino Çözümü

Hızlı pozisyon kapatarak, iş gücü
kaybının önüne geçiyor,
İşe alım süreçlerinin tasarımı
yapıyoruz.

Bütçe Yönetimi Tasarımı Ve Sistem Uygulaması Projesi

ÖNCESİ

Müşteri Talebi

Sektör dinamikleri ve en iyi uygulamalar göz önüne alınarak uygun bütçe süreci tasarımı gerçekleştirmek istiyorum. Mevcuttaki raporlama süreçleri ve kullanılan sistemler iş akışında hantallığa yol açmakta ve çok fazla manuel veri girişi yapılmaktadır.

SONRASI

Albert Solino Çözümü

Vizyon ve stratejik plana uygun stratejik bütçe altyapısını kurarak kurumsal altyapıyı
güçlendiriyoruz. Büyüyen yapıda anlık
raporlarla takip edilebilirliği ve hızlı
karar becerisini artırıyoruz.


Dijital Dönüşüm Projelerimiz Ve Şirketlere Sunduğumuz Katkılar Nelerdir?

Dijital Pazarlama Yetkinliklerinin Geliştirilmesi Projesi

ÖNCESİ

Müşteri Talebi

Müşterinin dijital deneyimini anlamak ve dijital kanallarımı marka stratejisine uyumlu olarak geliştirmek ve uygulamak istiyorum.


SONRASI

Albert Solino Çözümü

Dijital ortamda penetrasyonu artırarak şirketin daha çok müşteriye ulaşılmasını sağlıyoruz. Bu sayede müşteri gözünde marka algısını artırıyoruz.


Bireysel Performans Yönetimi Sisteminin Geliştirilmesi Projesi

ÖNCESİ

Müşteri Talebi

Bireysel performans yönetim programı stratejisini oluşturmak, Performans ölçümünün tüm kuruma yayılmasını sağlamak istiyorum.

SONRASI

Albert Solino Çözümü

Kurum içerisinde objektif kriterlere göre performans değerlendirme kültürünün oluşturulmasını sağlıyoruz. Personelin doğru alanda konumlandırılması ile kariyer gelişiminin sağlanmasına yönelik altyapı oluşturuyoruz.

Customer Feedbacks

"All of the work was carried out in accordance with the planned program with the disciplinary. Albert Solino team lead us with their questions, they drove the roadmap and directed our departments; finally the necessary documentation was completed and updated. They paid great attention to the subjects that we were not competent in the previous period and they provided a custom plan for improvement of our company."
KALKANCI GROUP
Teoman Paçacı
5/5
Mevcut Durum Analizi, Gelecek Durum Yol Haritası kapsamında vermiş oldukları başarılı danışmanlık hizmetlerinden ötürü memnuniyetimizi belirtiyor, hedeflenen Dijital Dönüşüm Seviyesine ulaşılması noktasında uzun soluklu olan danışmanlık projemizdeki verimli danışmanlık işbirliğimizin devamını dileriz.
MİTAŞ GROUP
Nedim İkizler
5/5

SIK SORULAN SORULAR

Dijital Dönüşüm Süreci, bir iş modelinde ya da işletmede dijital hale getirilebilecek her operasyonun yeni gelir ve değer üretme olanakları sağlama amacıyla, dijital teknolojilerin günlük hayata entegrasyonudur.

Dijital dönüşüm, mevcutta bulunan geleneksel yapının, piyasaya hakim olmak için dijital dünya standartları ile değiştirilerek, ulaşılmak istenen birçok hedef ve kitleye, günümüz şartlarının en iyi imkanları kullanılarak ulaşmanızı sağlar.

Dijital dönüşüm tek bir departmanın yürütebileceği bir süreç olmamasına rağmen çoğu firma “benim işim değil ki bu”, “dijitalleşme ve teknolojiden ben anlamam” veya “ IT departmanımız veya bilgi işlem departmanımız var onlar yürütsün” gibi yaklaşımlara sahip olabiliyor. Bu bakış açısında uzun vadede başarı elde edilmesi oldukça zordur.

Sanayi şirketleri için çok daha fazla şey ifade eden 5G Teknolojisi, kapsamlı dijital servislerin ve Nesnelerin İnterneti’nin akıllı fabrikaları, daha esnek ve daha üretken hale getireceği Endüstri 4.0 yolunda bir kilometre taşıdır.

5G, otomatik raf sistemlerinden üretim robotlarına, klima sistemlerine ve kontrol konsollarına kadar her şeyi birleştirebilen kablosuz bir ağ olarak tasarlanmıştır.

Doğru dijitalleşme stratejileri ve projeleri ile dış ve iç paydaş deneyimlerini iyileştirmek, zamanı ve iş gücünü etkin kullanmak için hemen bir dijitalleşme projesi başlatın!