Albert Solino Ekibi

Hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynarlar. Şirketinizin geleceği hakkındaki hedeflerinizi uzman danışmanlarımız ile paylaşın, birlikte başaralım, çünkü bizim için; bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır!

EKİBİMİZ

Albert Solino olarak en değer verdiğimiz şeylerden biri çözüm odaklılıktır. Müşterimize sunduğumuz çıktıların kalitesi ve uygulanabilirliği, uygulandıktan sonra sürdürülebilirliği bizim için şirketimiz adına ayna görevi görmektedir. “Biz Albert Solino firmasıyız!” demek yerine “biz bunları yaptık” diyerek müşterimize ve ilerideki yapacaklarımıza portföy sağlayarak her gün kendini yenilemeye devam eden, bilgiyi sentezleyen ve uygulayan bir firma olmakla beraber bu doğrultuda ekip oluşturan bir yapıyız. Alanında uzman birçok danışmanımız ile beraber birçok sektöre hizmet veriyoruz. 

Yönetim

Alkan BALKAYA

Partner

Sevde KATAR

BPM Manager

Faruk ARSLAN

VP of Finance

Rasim Gufran Ünal

Consulting Division Leader

Erden TÜZÜNKAN

Partner

İlyas GÜRSES

Growth Division Leader

Albert Solino Ekibimiz

Ekibimiz

Albert Solino Ekibi

Ekibimizin Vizyonu ve Misyonu

Hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynar.

Ekiplerimiz değerli üniversitelerden mezun, bazıları yurt dışında eğitim gören, bazıları ülkemizde çok güzel işlere imza atmış değerli insanlardan oluşmaktadır. Öğrenmenin öneminin farkında olan ama öğretmenin daha da önemli olduğu bilinci ile hareket eden ekibimiz, müşteri firmalarımız ile işleri yakından takip ederek her gün gelişime olanak sağlamaktadır. Ekibimizin en güçlü yönleri ise; dinamiklik, çözüm ve değer odaklılıktır. Ekip arkadaşlarımızın eğitim hayatı Albert Solino’da devam etmektedir. Albert Solino akademisinin çatısı altında bireysel yetkinlik ve performans değerlendirmeleri yapılarak ekiplerimiz sürekli gelişim ile tazeleniyor ve sürekli bilgi akışı sağlanıyor. Sahada çalışan danışman ekiplerimiz, sektörler arası farklılık yaşama durumunu avantaja çevirerek edindikleri tecrübeleri farklı alanlarda kullanarak yenilikçi bakış açıları ortaya koyarak müşteri firmamıza olağanüstü bir değer sağlamaktadırlar. En önemlisi bu deneyimler bireylerde gizli kalmamaktadır. 

Albert Solino Ekibi YouTube'da!

Uzman Danışmanlarımız ile sürdürülebilir ve yenilikçi tecrübelerimizi sizlerle paylaştığımız YouTube kanalımıza göz atmayı unutmayın.

Tüm ekibimiz birbiri ile tecrübelerini paylaşarak zincirleme bir gelişim halkası oluşturmaktadırlar. Bu konu Albert Solino ailesi için önemlidir, çünkü biliyoruz ki bilgi, paylaşıldıkça çoğalır, tecrübe paylaşıldıkça hata oranı azalır!