Albert Solino Ekibi

Hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynarlar. Şirketinizin geleceği hakkındaki hedeflerinizi uzman danışmanlarımız ile paylaşın, birlikte başaralım, çünkü bizim için; bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır!

EKİBİMİZ

Albert Solino olarak en değer verdiğimiz şeylerden biri çözüm odaklılıktır. Müşterimize sunduğumuz çıktıların kalitesi ve uygulanabilirliği, uygulandıktan sonra sürdürülebilirliği bizim için şirketimiz adına ayna görevi görmektedir. “Biz Albert Solino firmasıyız!” demek yerine “biz bunları yaptık” diyerek müşterimize ve ilerideki yapacaklarımıza portföy sağlayarak her gün kendini yenilemeye devam eden, bilgiyi sentezleyen ve uygulayan bir firma olmakla beraber bu doğrultuda ekip oluşturan bir yapıyız. Alanında uzman birçok danışmanımız ile beraber birçok sektöre hizmet veriyoruz. 

Alkan BALKAYA

Partner

Erden TÜZÜNKAN

Partner

Kadir AYAZ

Direktör

Fırat ÖZDEMİR

Kıdemli Takım Lideri

Fırat YILMAZ

Takım Lideri

Şebnem TOPAL

Alacak Yönetimi Uzmanı

Şule BAYRAKTAR

Tasarım Uzmanı

Sevde KATAR

Uzman Danışman

Faruk ARSLAN

Kıdemli Mali Danışman

Mustafa KÖŞKEROĞLU

Mali İşler Yardımcısı

Ümit Kırım

Takım Lideri

Duygu ARAZLI

İçerik Editörü ve SEO Uzmanı

Neslin AYGÜL

İnsan Kaynakları Uzmanı

Mutlu Can KÖKSAL

Sosyal Medya Sorumlusu

Mehtap MUTLU

Tekliflendirme ve Satış Mühendisliği Uzmanı

Eyman Gizem AKGÜN

Avukat

Berkan YILDIRIM

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Yalın DERMANLI

Uzman Danışman

İrem KAYA

Uzman Danışman

Uygar TAŞ

Muhasebe Sorumlusu

Yalçın KARPUZCU

Operasyon Mükemmeliği ve Growth Uzman Yardımcısı

Deniz YILMAZ

Fikri Haklar ve Yönetim Danışmanı

Esma ÇALIŞ

Danışman

İlyas GÜRSES

Dijital Pazarlama Uzmanı

Nida İSTANBULLU

Danışman

Aslıhan Burcu GÜLEÇ

UI/UX Ürün Tasarımcısı

Gökçe GEMİCİ

Danışman

Şevval ÇEBİ

Growth Uzmanı

Mustafa Eray DEMİR

Jr. Developer

Selen SADAK

Operasyon Mükemmeliği Uzman Yardımcısı

Deniz Buse ÖZYURT

Operasyon Mükemmelliği Uzman Yardımcısı

Rasim Gufran Ünal

Danışman

Ekibimizin Vizyonu ve Misyonu

Hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynar.

Ekiplerimiz değerli üniversitelerden mezun, bazıları yurt dışında eğitim gören, bazıları ülkemizde çok güzel işlere imza atmış değerli insanlardan oluşmaktadır. Öğrenmenin öneminin farkında olan ama öğretmenin daha da önemli olduğu bilinci ile hareket eden ekibimiz, müşteri firmalarımız ile işleri yakından takip ederek her gün gelişime olanak sağlamaktadır. Ekibimizin en güçlü yönleri ise; dinamiklik, çözüm ve değer odaklılıktır. Ekip arkadaşlarımızın eğitim hayatı Albert Solino’da devam etmektedir. Albert Solino akademisinin çatısı altında bireysel yetkinlik ve performans değerlendirmeleri yapılarak ekiplerimiz sürekli gelişim ile tazeleniyor ve sürekli bilgi akışı sağlanıyor. Sahada çalışan danışman ekiplerimiz, sektörler arası farklılık yaşama durumunu avantaja çevirerek edindikleri tecrübeleri farklı alanlarda kullanarak yenilikçi bakış açıları ortaya koyarak müşteri firmamıza olağanüstü bir değer sağlamaktadırlar. En önemlisi bu deneyimler bireylerde gizli kalmamaktadır. 

Albert Solino Ekibi YouTube'da!

Uzman Danışmanlarımız ile sürdürülebilir ve yenilikçi tecrübelerimizi sizlerle paylaştığımız YouTube kanalımıza göz atmayı unutmayın.

Tüm ekibimiz birbiri ile tecrübelerini paylaşarak zincirleme bir gelişim halkası oluşturmaktadırlar. Bu konu Albert Solino ailesi için önemlidir, çünkü biliyoruz ki bilgi, paylaşıldıkça çoğalır, tecrübe paylaşıldıkça hata oranı azalır!