Dijitalleşme Danışmanlığı

Dijitalleşme günümüzde işletmelerin en önemli rekabet alanlarından biri durumundadır. Şirketler kendilerini dijital ortama entegre etmeye çalışarak rekabet avantajı elde etmeyi hedeflemektedir. Müşteriler ile iletişim kurma açısından çok önemli bir kanal haline gelen dijital ortam, artık geleneksel pazarlama yöntemlerinden ayrılan dinamiklere sahiptir. Albert Solino uzman kadrosu ile Dijitalleşme Danışmanlığı yaklaşım biçimiyle işletmenize destek olur.

 Bu doğrultuda temel amaç, işletmenizin farklı dijital kanallara tesir etmesine olanak sağlayarak hedef müşterilerle güçlü bir bağ kurmak ve güçlü bir marka imajı yaratmaktır. Aynı zamanda dijital pazarlama müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve çevrimiçi ortamda değerli bir dijital içerik oluşturma açısından da önem taşımaktadır. Dijital kanallar aracılığıyla uygulanan dijital pazarlamanın yaratacağı marka bilinci, günümüz pazarlama anlayışında çok önemli bir konuma ulaşmıştır.

 Dijital pazarlama işletmenizin dönemsel aldığı etkileşimi takip etmeniz açısından da oldukça elverişlidir. Gerçek zamanlı olarak çabalarınızın sonuçlarını gördüğünüz dijital ortam, pazarlama yatırımınızın getirisini ölçme konusunda size yardımcı olur.

 

Albert Solino Dijitalleşme Danışmanlığı:

 

  • İnteraktif Web Sitesi Tasarımı

İyi bir web sitesi, işletmenizi her zaman bir adım öne çıkartır. İnteraktif ve başarılı bir web sitesine sahip olmak marka imajı yaratmanız açısından büyük bir öneme sahiptir.

 

  • SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı sağlayarak web sitenizi ve mobil uygulamanızı arama motorlarında üst sıralara çıkartırız. İşletmenizi arama motorlarında daha üst sıralara çıkacak şekilde optimize etmek, web sitenizin aldığı organik ziyaretçi sayısında artışa sebep olacaktır.

 

  • Sosyal Medya Danışmanlığı

Artık günümüzde etkili bir sosyal medya yönetimi, marka imajı oluşturma ve müşteri değer yargısı yaratma açısından adına hayati öneme sahiptir.

 

  • Google Adwords ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Bu aşamada Google Adwords ve sosyal medya aracılığı ile işletmeniz için verdiğiniz reklamları yöneterek, dijital ortamda daha verimli bir reklam kampanyası ve pazarlama stratejisi oluşturmanıza yardımcı oluruz.

 

  • Dijital Pazarlama Reklam Bütçesi Danışmanlığı

Doğru reklam bütçesi yönetimi, verimli bir dijital pazarlama stratejisinin parçalarından biridir.

 Bu etkenler göz önünde bulundurularak doğru bir dijital pazarlama etkinliği yaratmak, dijital kanallar aracılığıyla hedef müşteri kitlenize ulaşmak ve işletmenizin nasıl yararlanacağını öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

 

Dijital Transformasyon bir çok firma için yıllardır süren alt yapılarını ve iş mantıklarını değiştirmek açısından sıkıntılı bir süreçtir. Bu kapsamda, Albert Solino olarak, uygun çözüm ortaklarımız ve birlikte doğru yapılanmayı sizlerle beraber ortaya koyarak, akabinde de 21. yüzyılın sunduğu imkanlara ulaşmanızda yardımcı olmaktayız. Sizlerle beraber müşteri deneyimini geliştiriyor, otomasyon ve optimizasyon süreçlerini uygulamaya alıyor, iş modelinizi geliştiriyor veya güncelliyoruz. Birlikte müşteri merkezli, dijital bir strateji oluşturup, sizi gelecekteki farklı başarılara ulaştırmayı hedefliyoruz.

Herkesin elinde bulunan akıllı telefonlar ve sürekli internet bağlantısının yarattığı fırsatları doğru kullanmak, firmaların dijitalleşme değişimini gerçekleştirmesi sayesinde yarattığı değer üzerine bir çok çalışma yapılmıştır. ABD’deki MIT Üniversitesi’nde yapıldığı belirtilen bir çalışma bu süreci gerçekleştiren firmaların katma değer ve karlılık yaratmada ortalama %26 daha verimli ve başarılı olduklarını ortaya koymaktadır.

 

Yönetim Danışmanlığı Sayfamızdan Daha Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Siz de bu çalışmalardan haberdar olmak ve bizimle bu dönüşüme başlamak isterseniz, bizimle temasa geçebilirsiniz:

[email protected]