ALBERT SOLINO DANIŞMANLIK

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Tek tip herkese uyan bir Dijital Pazarlama Danışmanlığı değil, her müşterimizin web sitesine özel dijital danışmanlık yapıyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Dijital Pazarlama Danışmanlığı; İşletmenizin, dijital ortamda müşterileriyle daha etkin bir şekilde etkileşime girmesine, yeni potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmanıza, Dijital Pazarlama stratejilerinize uzman bakış açısı kazandırmanıza olanak sağlar.

Dijital danışmanlık firmaları, şirketleri dijital ortamda var olmasını sağlamak için gerekli tüm optimizasyon süreçlerinde yardımcı olur.  

Nasıl Yapıyoruz?

Harekete Geçmeden Önce Dinliyoruz

Doğru Hedef Kitlesi

Proje Analizi

Yeni Müşterilerinize Hızlıca Ulaşın

Rakip Analizi

Yeniden Değerlendirme ve İyileştirme

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmetlerimiz

SEO Analiz

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) İle Arama Sonuçlarına Hakim Olun

SEO ekibimizle, SEO hedeflerinize ulaşma yolculuğunda her anahtar kelimeleri titizlikle analiz ediyor, anahtar kelimelerinizin arama hacmini ve bunların hedef kitlenizle alaka düzeyini dengeleyerek aranma performansınızı iyileştiriyoruz.

İşinizi Google Ads İle Büyütün

Web sitenize iyi bir trafik yaratmak istiyorsanız, PPC iyi bir seçenektir.  Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında, her ürün ve hizmet kampanyanızı tam verimlilikle yönetme konusunda yüksek deneyimli uzmanlarımız, daha fazla potansiyel müşteri çekmenize ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olur.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube ve Instagram gibi sosyal kanallarda, sosyal medya stratejisini en iyi şekilde planlayarak sizlere destek veriyoruz. Kitlenizi belirleyerek, potansiyel müşterilerinizi mevcut müşterilerinize çeviriyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

Kişiye Özel E-posta Pazarlama

Kendi geliştirmiş olduğumuz E-posta pazarlama yazılımımızla, haber bültenlerini, satış promosyonlarını, ürün & hizmetlerinizi doğrudan pazarlamak için özel fırsatlar ve indirimlerinizi hedef kitlenize kişiye özel profesyonel bir mesaj olarak gönderiyoruz.

İçerik pazarlama

Web sitenizin sıralamasını yükseltmek için doğru anahtar kelime analizi yapıyoruz. İyi yönetilen içerik planlama
süreciyle doğru stratejileri hayata geçiriyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanı Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

Dijital Pazarlama Danışmanı

Dijital pazarlama danışmanı, web sitenize yüksek kaliteli, alakalı içerik ekleme çalışmalarını Google SEO yönergelerine uygun şekilde gerçekleştirir.

Dijital medya danışmanı, şirketinizin itibarını yönetir. Sosyal medya yönetimini ve yorum yönetimlerini gerçekleştirir. Markanızı ön plana çıkararak bilinirliğinizi artırır.

Şeffaf süreç yönetimimiz, müşterilerimizin Dijital pazarlama danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Dijital pazarlama danışmanlığı, dijital pazarlama planlarını firmalar için oluşturur, büyüme yolunda ve rekabet ettiğiniz pazarda firmanızı konumlandırır. Hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaşmak için gerekli kanallarda dijital pazarlama stratejilerini başarıyla uygular.

Dijital Pazarlama Danışmanı Nedir?

Dijital pazarlama danışmanı, şirketiniz için hedef pazarı belirleyerek kurumsal marka kimliği oluşturur. Dijital teknolojileri doğru bir şekilde kullanarak pazarlama kampanyalarını yönetir ve pazarlama ekibiyle koordineli olarak çalışarak dijital pazarlama stratejileri geliştirir.

Dijital Danışmanlık Nedir?

Dijital danışmanlık, firmanızın çevrimiçi olarak daha fazla ürün ve hizmet satmanıza, web sitenizin trafiğini artırmanıza yardımcı olur. Dijital danışmanlık size zaman kazandırarak bir çalışanı işe alıp eğitmek zorunda kalma zamanından tasarruf etmenizi sağlar. Dijital danışmanlık için sadece aldığınız hizmetler için ödeme yaparsınız. Dijital danışmanlık ile uygulanan stratejiler, uzun süre korunabilir ve geliştirilebilir. Tek yapılması gereken optimize etme süreçlerini doğru bir şekilde yürütmek olacaktır.

Dijital Pazarlama Danışmanı Ne İş Yapar?

Marka bilinirliğini artırmak için stratejiler geliştirir. Şirketinizin ürün ve hizmet sayfalarını, doğru pazarlama kanallarıyla potansiyel müşterilere ulaştırmanızı sağlar. Dijital pazarlama uzmanları, çevrimiçi olarak etkili pazarlama kampanyaları oluşturarak hedef kitlenizi potansiyel müşterilere dönüştürmek için çalışır. Tüketici ve kullanıcı psikolojisini anlayarak pazarın ihtiyaçlarını değerlendirir. Google güncellemeleri ve algoritma değişiklikleri gibi pazarlama trendlerini takip eder. Mevcut analiz araçlarını kullanarak tüm sayfaların SEO çalışmalarını yürütür. Şirketinizin sosyal medya varlığını geliştirmek için markanızı doğru bir şekilde tanıtır.