Albert Solino Dijital Pazarlama Ajansı

İşletmenizin dijital dünyadaki başarısını bir sonraki seviyeye taşıyalım!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşterilerinizin ofis ziyaretlerini dijital deneyime dönüştürüyoruz!

Google arama motoru sonuçlarında gözükmenizi sağlayarak, potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekip onları mevcut müşterileriniz haline getiriyoruz.

Deneyim Ve Sürdürülebilirlik!

Albert Solino Dijital Pazarlama Ajansı
Hizmetlerimiz

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonuna (SEO) yönelik titiz ve süreç odaklı metodolojilerimizle, müşterilerimize benzersiz bir avantaj sağlıyoruz. SEO'nuz için en iyi yaklaşımı formüle ederken analitik sonuçlarını kullanıyoruz.

Google Ads ve Sosyal Medya

Google Ads ve Sosyal Medya

Büyüme için kampanyaların nasıl oluşturup optimize edileceğini iyi biliyoruz. Neler mi yapıyoruz? Hesap yapınızı düzeltip, anahtar kelimelerinizi değerlendiriyor ve daha iyi fırsatlar arayarak çekici reklamlar tasarlıyoruz.

Web Sitesi Geliştirme

Web Sitesi Geliştirme

Markanızı güçlendiren arama için optimize edilmiş bir site oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Sizi iyi temsil eden ve en önemlisi kuruluşunuzun büyümesine yardımcı olan web siteniz olduğundan emin olmak isteriz.

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama

Hedef kitlenizle tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli içerikler sunarak güçlü bir ilişki kurmaya odaklanıyoruz. İçerik pazarlamasıyla potansiyel müşterilerinizi gerçekten önemsediğinizi gösteriyoruz.

E-Mail Pazarlama

E-Mail Pazarlama

Kendi geliştirdiğimiz pazarlama otomasyonu ürünümüzle hedef kitlenize doğru platformda ve uygun içerikle ulaşmanızı sağlayarak potansiyel müşteri sayınızı artırıyor, mevcut müşterilere çeviriyoruz.

Sektör ve Rakip Analizi

Sektör ve Rakip Analizi

Büyüme ekibimiz ile web sitenizin SWOT ve rekabet analizi çalışmalarını gerçekleştirerek, şirketinizin mevcut durumunu, rakipler bazındaki konumunu ve potansiyel büyüme alanlarını belirliyoruz.

İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi

İyi bir itibar yönetimi planıyla, olumlu mesajların maksimum etkiye sahip olmasının önünü açıyoruz. İtibarınız ne kadar iyi olursa, dönüşüm oranınız o kadar iyi olacaktır.

Marka Konumlandırma ve Marka Stratejisi

Marka Konumlandırma ve Marka Stratejisi

Markanızın vermek istediği mesajla şirketinizin durduğu noktanın uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor ve olumsuzlukları düzeltiyoruz.

Kreatif Hizmetler

Kreatif Hizmetler

Şirket ile hedef kitleniz arasındaki potansiyel etkileşimi, yaratıcı çözümler, araçlar ve uygulamalar ile şekillendirmenize yardımcı olarak farklı olmanızı sağlıyoruz.

Kullandığımız Araçlar

Büyümeniz İçin Neler Yapıyoruz?

Mevcut Durum Analizi

Mevcut durum analiziyle, şirketin
ve rakiplerin durumunu belirlemeye yönelik ön çalışma gerçekleştiriyoruz.

Dijital Mecra Araştırması

Dijital olarak varlık derecelerini, web site yapısını, iletişim yapısını ve potansiyel müşterilerin olası ziyaretlerinin tespitini sağlıyoruz.

Rapor Hazırlığı

Araştırmalar sonucunda ulaşılan verileri tek bir çatı altında toplayarak çözüm raporlarını oluşturuyoruz.

Yol Haritası Belirleme

Bu analiz neticesinde minimum maliyetle en hızlı alınabilecek aksiyonları belirliyoruz.

Proje Yürütme

Dijital pazarlama sayesinde potansiyeli yüksek yatırım getirisini ortaya çıkarıyoruz ve projeyi yürütüyoruz.

Dijital Dönüşüm

Tüm bunların ışığında markayı geliştiriyoruz, paylaşım ve ölçümleme kolaylığı sağlıyoruz.

Bloglarımız

İnternetten Satışı Artırmanın Yolları

İnternetten satış, günümüzde gitgide yaygınlaşan bir kavramdır. Bu satış, müşteri erişimini artırır. Çevrimiçi bir mağazayla, tüm coğrafi sınırlamaları kaldırarak şehir ve ülkeler arasında satış yapabilirsiniz...

Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital dönüşüm nedir? Kısaca açıklamak gerekirse; dijital dönüşüm, bir iş modelinde ya da işletmede dijital hale getirilebilecek her operasyonun yeni gelir ve değer üretme olanakları sağlama amacıyla, dijital teknolojilerin günlük hayata entegrasyonudur...

Koluman İle Dijital Dönüşüm Projemiz

Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin ortaklarından ve ana bayilerinden biri olan Koluman’ın İnsan Kaynakları Müdürü Neslihan Tosun Kayhan ile birlikte Albert Solino Dijital Dönüşüm Danışmanlığı hakkında konuştuk…

YouTube videolarımızı hala izlemediniz mi?

Rakiplerinizin bir adım önünde olma zamanı!

Hemen bizimle iletişime geç, dijital dünyada var olarak
potansiyel müşterilerini yakala!