ALBERT SOLINO DANIŞMANLIK

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Tek tip herkese uyan bir Dijital Pazarlama Danışmanlığı değil, her müşterimizin web sitesine özel planlama yapıyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Dijital Pazarlama Danışmanlığı; İşletmenizin, dijital ortamda müşterileriyle daha etkin bir şekilde etkileşime girmesine, yeni potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmanıza, Dijital Pazarlama stratejilerinize uzman bakış açısı kazandırmanıza olanak sağlar.

Nasıl Yapıyoruz?

Harekete Geçmeden Önce Dinliyoruz

Doğru Hedef Kitlesi

Proje Analizi

Yeni Müşterilerinize Hızlıca Ulaşın

Rakip Analizi

Yeniden Değerlendirme ve İyileştirme

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmetlerimiz

SEO Analiz

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) İle Arama Sonuçlarına Hakim Olun

SEO ekibimizle, SEO hedeflerinize ulaşma yolculuğunda her anahtar kelimeleri titizlikle analiz ediyor, anahtar kelimelerinizin arama hacmini ve bunların hedef kitlenizle alaka düzeyini dengeleyerek aranma performansınızı iyileştiriyoruz.

İşinizi Google Ads İle Büyütün

Web sitenize iyi bir trafik yaratmak arıyorsanız, PPC iyi bir seçenektir.  Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında, her ürün ve hizmet kampanyanızı tam verimlilikle yönetme konusunda yüksek deneyimli uzmanlarımız, daha fazla potansiyel müşteri çekmenize ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olur.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube ve Instagram gibi sosyal kanallarda, sosyal medya stratejisini en iyi şekilde planlayarak sizlere destek veriyoruz. Kitlenizi belirleyerek, potansiyel müşterilerinizi mevcut müşterilerinize çeviriyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

Kişiye Özel E-posta Pazarlama

Kendi geliştirmiş olduğumuz E-posta pazarlama yazılımımızla, haber bültenlerini, satış promosyonlarını, ürün & hizmetlerinizi doğrudan pazarlamak için özel fırsatlar indirimlerini hedef kitlenize kişiye özel profesyonel bir mesaj olarak gönderiyoruz.

İçerik pazarlama

Web sitenizin sıralamasını yükseltmek için doğru anahtar kelime analizi yapıyoruz. İyi yönetilen içerik planlama
süreciyle doğru stratejileri hayata geçiyoruz.

Şeffaf süreç yönetimimiz, müşterilerimizin Dijital pazarlama danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaktadır.