Portfolyomuz

Dijital çağın tüm yeniliklerini takip ediyor, siz ve firmanız için en uygun stratejileri geliştirerek süreçlerinize entegre ediyoruz.

SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonuna (SEO) yönelik titiz ve süreç odaklı metodolojilerimizle, müşterilerimize benzersiz bir avantaj sağlıyoruz.
SEO'nuz için en iyi yaklaşımı formüle ederken analitik sonuçlarını kullanıyoruz.

Web Sitesi Geliştirme

Markanızı güçlendiren arama için optimize edilmiş bir site oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Sizi iyi temsil eden ve en önemlisi kuruluşunuzun büyümesine yardımcı olan web siteniz olduğundan emin olmak isteriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya danışmanlık ve yönetim hizmetimizde, hedef kitle araştırmasını gerçekleştirdikten sonra içerik ve görselleri, belirlenen hedef kitle ve marka kimliğine bağlı kalarak oluşturuyoruz.

Google Ads Yönetimi

Büyüme için kampanyaların nasıl oluşturup optimize edileceğini iyi biliyoruz.
Neler mi yapıyoruz? Hesap yapınızı düzeltip, anahtar kelimelerinizi
değerlendiriyor ve daha iyi fırsatlar arayarak çekici reklamlar tasarlıyoruz.

Çoğu işletme, müşterilerden yığınla veri topluyor, ancak asıl fayda, bu verileri işletmek ve ileriye taşıyabilecek analiz için optimize etmektir. Dijital pazarlama, doğru verilerin toplanması ve daha yüksek bir düzeyde iş zekası için bir sistem oluşturur.

Sunum Şablonları

Şirketinizde yönetim, departman ve bireysel bazda şablonlar hazırlayarak hem süreçlerinizi kolaylaştırıyor hem de işlerin izlenebilirliğini artırıyoruz. Albert Solino şablonları sayesinde performans ölçümlerini tek bir ekrandan görerek daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilir, geliştirilebilir yönleri daha hızlı keşfedebilirsiniz.

Verilerinizi avantaja çevirelim!

Dağınık yazılım ve veri tabanları yerine, şirket kaynaklarınızı tek bir yerde bir araya getirelim.