Kurumsal Finansman

Albert Solino, Uluslararası Kurumsal Finansman, teknoloji ve danışmanlık şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve Stratejik danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Kurumsal Finansman ile şirketlere fon sağlar.

Kurumsal Finansman sektörünün duayeni olan eski İMKB ( Borsa İstanbul ) Başkan Yardımcısı Dr. Esin Akbulut önderliğinde , SPK İleri Düzey, SPK Kurumsal Derecelendirme ve SPK Kredi Derecelendirme Lisanslarına sahip uzman Finansal Danışmanlık ekibiyle Türkiye’nin en deneyimli ve başarılı Kurumsal Finansman şirketidir.

Albert Solino, Kurumsal Finansman Hizmetlerini şu başlıklar altında toplar:

  1. Halka Arz Danışmanlığı 
  2. Şirket Birleşme ve Satınalma Danışmanlığı
  3. Tahvil İhracı Danışmanlığı
  4. Sukuk İhracı Danışmanlığı
  5. Yatırım Danışmanlığı
  6. Proje Finansmanı
  7. Sat ve Geri Kirala ( Sell & Lease Back ) Danışmanlığı


Albert Solino Kurumsal Finansman
’ın son 1 senede Enerji, Doğalgaz, Holding ve Eğitim Sektöründe Kurumsal Finansman işlemleriyle müşterilerine kazandırdığı fon tutarı 130 Milyon TL’yi aşmıştır.

Albert Solino,uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır. Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin