Danışmanlık

Albert Solino Danışmanlık; Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality Danışmanlığıile şirketlere fon sağlar.
Albert Solino, uluslararası bir DANIŞMANLIK şirketidir. “Doğru Strateji, Etkin Yönetim” felsefesini hizmet verdiği bütün müşterilerine Kurumsallaşma ile birlikte kazandırmayı hedefler. Konularında deneyimli ve dinamik Danışmanları, ABD ve Avrupa ülkelerinde aldıkları Yüksek Lisans eğitimleri ve kazandıkları iş tecrübeleri ile uluslararası “İyi Uygulamaları” Türk ve dünya şirketlerinde uygulamaya geçirir. Müşterilerinin kurumsallaşmalarına yardımcı olur.
Albert Solino Danışmanlık ekibi olarak biz, Yönetimsel sorunları tespit eder, benchmark yöntemi ile sektördeki rakiplerle karşılaştırır, bilimsel analiz yöntemlerini kullanarak verileri derler ve doğrudan çözüme gideriz. Müşterilerimizin gözünde, bizi danışmanlık kavramından ayıran en önemli fark da bu noktadadır. Neyin, nasıl yapılması gerektiğini söylemez, neyin nasıl yapılması gerektiğini tesbit eder ve doğrudan gereken yenilikçi aksiyonları yaparız. “Müşterilerimizle beraber oluşturduğumuz danışmanlık çözümleri” , her zaman müşterimize özgü inovatif, akıl dolu ve sonuç odaklı izler taşır. İşte bu sebeple, uluslararası arenada, başarılı olmamızın sırrı Danışmanlık mottomuzda sözcüklere dökülmüştür:

Albert Solino “does innovate solutions”

Albert Solino Danışmanlık Hizmetleri 4 ana grupta toplanmıştır:
•    Yönetim Danışmanlığı 
•    Kurumsal Finansman Danışmanlığı
•    Turquality Danışmanlığı 
•    Yönetim Destek Hizmetleri Danışmanlığı 

Albert Solino , dünya geneline yayılmış 3 ofisinde 400‘den fazla  müşterisi ile 600‘ü aşkın Danışmanlık Projesini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Albert Solino, uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arzyoluyla müşterilerine sistem kazandırır. Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin