CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

Satışlarınızı daha etkili bir şekilde
yöneterek artırın!

Albert Solino CRM ile müşteri bilgilerinizi, fırsatlarınızı, satışlarınızı yönetebilir, çalışanlarınızın performanslarını ana ekranda görüntüleyebilir ve tek sayfada tüm satış süreçlerinizi (teklif, sözleşme, belge, doküman vb.) yöneterek geri bildirimler (e-mail) alabilirsiniz.

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık istatistik raporlarına tek ekrandan ulaşabilir ve karşılaştabilirsiniz.
Güncellenen satış metriklerini ve CRM’deki müşteri etkileşim raporlarını ortak bir alandan paylaşabilirsin.

Müşteri veritabanınızı en verimli şekilde yönetebilir, yıllar içerisinde depoladığınız tüm müşteri aktivitelerine ve satış fırsatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Albert Solino CRM ile kazanılan ve kaybedilen satışları, potansiyel fırsatları istediğiniz zaman dilimlerinde (günlük, haftalık, aylık, yıllık) filtreleyerek takip edebilirsiniz.

Mevcut müşterilerinizi, potansiyel müşteri fırsatlarını ve kontak bilgilerinizi kolaylıkla kayıt altına alabilir, müşterilerinizle olan toplantı taleplerini ve rezervasyon taleplerini kayıt altına alarak satış ekibinizin takvimini oluşturabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizle ilgili kazanılan satışların performans göstergelerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

CRM’de depoladığınız müşteri verileri için çeşitli tagler (etiket) atayabilirsiniz. Bu etiketleme neticesinde satış etkinliği sonrası kendinize özel müşteri listesi oluşturabilir ve listeleyebilirsiniz.

Kuruluşunuz gerçekten ne kadar iyi durumda?

CRM yazılımı tüm bilgileri tek bir merkezi yerde depoladığı için performansınızı bir bütün olarak analiz etmeyi çok daha kolay hale getirir.

Oluşturulan gelir, olası satışlar ve pazarlama kampanyalarınızın sonuçları gibi önemli bilgileri belirleyerek, kolayca raporlar oluşturabilirsiniz.

Albert Solino CRM Yazılımının Şirketinize Kazandırdıkları

Albert Solino CRM Kullanan Müşterilerimiz

Tüm Şirketinizin Müşterilerle Olan İlişkilerini Ve Etkileşimlerini Yönetmeye Hazır mısınız?

Otomatik Yenileme Koşulları

Albert Solino CRM, bir abonelik hizmetidir ve siz iptal edene kadar devam etmektedir. Her dönem sonunda otomatik olarak yenilenir ve sonraki dönem için ücretlendirilirsiniz.

30 Gün İçinde İade Garantisi

Herhangi bir nedenle ödemenizin ardından 30 gün içinde hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz, ücretinizin tamamını geri alabilirsiniz. Bunu yapmak için, [email protected] adresinden Albert Solino CRM Destek Ekibine e-posta göndermeniz yeterlidir.

Hızlı Ve Kolay Müşteri Desteği

Güler yüzlü destek ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 size yardımcı olmaya hazırdır.

CRM yazılımı ile satış süreçlerine bağlı olarak stratejik planlamanızı oluşturmak, şirketinizin mevcut müşterileri ve potansiyel müşteriler ile arasındaki ilişkisi, etkileşimleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz!