Bilişim ve Teknoloji Şirketlerini Silikon Vadisi’ne Taşıyoruz

Gündem
Dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirmeyi planladığınız yatırım aksiyonlarını Albert Solino Danışmanlık’ın öncülüğünde alabileceğiniz birçok stratejik karar ile güçlendirebilirsiniz.
 
Talep öngörüsü ve ekonomik etüt amacıyla gerçekleştirilecek bir pazar araştırmasıyla yapacağınız yatırımları Albert Solino’nun uzman ekibiyle hayata geçirebilirsiniz.
 
Albert Solino Danışmanlık’ın uzman ekibiyle;

  • Pazar Araştırması
  • Ürün ve hizmetlerin ABD Pazarına lokalizasyonu
  • ABD’de şube ve ya yeni şirket açılışı
  • ABD’de melek ve ya risk sermayesi yatırımcı ilişkileri

İçin danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir, siz de dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Amerika Birleşik Devletleri’nde iş kurmak ya da ürün ve hizmetlerinizi bu pazarda satmak için Albert Solino Danışmanlık’a başvurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Başarılarımız
Hızlı Tüketim Malları(FMCG) sektöründe hizmet veren müşterimiz, bizim hazırlamış olduğumuz ve uluslararası kabul gören raporumuz sonucunda birim hisse başına düşündüğü fiyattan %15 daha fazla gelir elde ederek uluslararası bir şirketler grubuna hisse satışını gerçekleştirdi.

Yönetici Ortak Mesaj

Her geçen gün desteklenen firma sayısının arttığı yatırım danışmanlığımızdan destek almak için Albert Solino Danışmanlığa başvurabilirsini


 Bizden Haberler

Albert Solino, tecrübeli uluslararası kurumsal finansman ekibiyle şirketinizin yükselen değeri için sizler için hizmet veren uluslararası bir danışmanlık firmasıdır.

Rakamlarla Albert solino

Albert Solino’nun, konusunda uzman danışman ekibiyle ve bugüne kadar yaptığı sayısız başarılı işlerle Türkiye’nin en önde gelen özel danışmanlık firması olduğunu biliyor muydunuz?
Siz de Albert Solino’nun uzman danışman ekibiyle firmanıza güç katmak için bizimle iletişime geçiniz.