Ar-Ge Merkezi Faaliyet Raporu İçin Son Tarih 31 Mayıs

Gündem

Sanayi Bakanlığı  Ar-Ge Merkezine sahip firmaların faaliyetlerini düzenli olarak “Faaliyet İzleme Raporları” ile takip ederek faaliyetlerin güncelliği ve gelişimi hakkında bilgi sahibi olur. İlgili firma, Faaliyet İzleme Rapor’unu her 1 yıllık dönemin tamamlanmasını takiben 5 ay içerisinde Sanayi Bakanlığı’na  elektronik ortamda ve yazılı olarak (kaşeli ve imzalı 1 asıl) teslim etmekle yükümlüdür.

Şirketinizin Ar-Ge merkezine tanınan haklardan zamanında ve sorunsuzca yararlanabilmesi için bu sürecin dikkatlice yönetilmesi gerekmektedir
Danışmanlık paketimiz hakkında bilgi almak ve Ar-Ge Merkezinizi kurabilmek için bizimle hemen iletişime geçiniz

Ar-ge Merkezi  ile ilgili Diğer Formlar ve Belgelerin Hazırlanması

Sanayi Bakanlığı firmalardan belli bir periyodik düzeni olmadan ilgili mercilerin talepleri üzerine ve/veya kendi kullanımı için belli formlara doldurulması gereken bilgi ve belgeler talep edebilir. Firmalar bu form ve belgelerin Sanayi Bakanlığı tarafından ilgili mercilere iletilebilmesi için, belirtilen zaman çerçevesi içerisinde Sanayi Bakanlığına iletmekle yükümlüdür.

AR-GE Merkezi Yönetim Danışmanlık Hizmet Paketi

1. Onaydan Sonra Ara Denetleme Raporlarının Hazırlanması

2. Denetim Süreci Eğitimi Verilmesi

3. Bir Sene boyunca üç ayda bir tam gün AR-GE Merkezi Gelinerek; AR-GE sistematiği iç denetimlerinin yapılması,

4. Sunulan iş planına uygunluk denetimlerinin yapılarak önerilerin sunulması

5. Yıllık faaliyet raporlarının yazılması

Siz de Ar-Ge Merkezinizin Süreçlerini düzgün bir şekilde yönetmek istiyorsanız, Albert Solino Danışmanlık’ın Ar-Ge Merkezi konusunda uzman danışmanlarıyla durumunuzu değerlendirebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Devamı…

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin…

Başarılarımız

Müşterilerimizden Standart Pompa, Türkiye genelinde Ar-Ge Merkezi olmaya hak kazandı. Başarılarından dolayı Standart Pompa ailesini canı gönülden tebrik ediyoruz.

Yönetici Ortaktan Mesaj

Ar-Ge Merkezi başvuruları, Ar-Ge faaliyetleri yürüten ya da yeni Ar-Ge projeleri başlatmak isteyen firmaların devlet tarafından sağlanan avantajlardan yararlanmasıyla artış göstermektedir.
Albert Solino Danışmanlığa başvurabilirsiniz.

Bizden Haberler:
Albert Solino, tecrübeli uluslararası kurumsal finansman ekibiyle şirketinizin yükselen değeri için sizler için hizmet veren uluslararası bir danışmanlık firmasıdır

Rakamlarla Albert Solino
Albert Solino’nun, konusunda uzman danışman ekibiyle ve bugüne kadar yaptığı sayısız başarılı işlerle Türkiye’nin en önde gelen özel danışmanlık firması olduğunu biliyor muydunuz? Sizde Albert Solino’nun uzman danışman ekibiyle firmanıza güç katmak için bizimle iletişime geçiniz.