Amerika’da Bir Ofisiniz Olduğunu Biliyor Musunuz?

Gündem
Ürün ve hizmetlerinizin ABD pazarı açısından teknik/ekonomik/ticari yapılabilirliğinin analiz edilmesi, benzer ürün ve hizmetlerin araştırılması ve bu araştırmaya göre ürün/hizmet konumlandırması senaryolarının oluşturulması için sizde Albert Solino’nun Amerikada bulunan ofisinin danışmanlığında Amerika pazarına giriş araştırmasını yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Uzman Danışmanlık ekibimize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.
 
Bizi takip etmeye devam edin…

Başarılarımız
Türkiye’de Kurulu olan 25 kişilik bir Yazılım firmasını, Silikon Vadisi’nde kurulu Albert Solino Corp. Firmamızın hizmetleriyle ABD’ye taşıyıp , şirket kurulumunu gerçekleştirip 5 Demo Day’a katılımını sağladık. Bu sayede, Yazılım alanında ABD’deki ilk 3 müşterisiyle anlaşma aşamasına gelmesini sağladık.
Yönetici Ortak Erden Tüzünkan’dan Mesaj
Siz de ABD Pazarına Yönelik Pazara Giriş Danışmanlığı çözümlerimizle ilgili desteklerimizden yararlanarak şirketinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz

Bizden Haberler
Albert Solino, tecrübeli uluslararası kurumsal finansman ekibiyle şirketinizin yükselen değeri için sizler için hizmet veren uluslararası bir danışmanlık firmasıdır.


Rakamlarla Albert Solino
Albert Solino’nun, konusunda uzman danışman ekibiyle ve bugüne kadar yaptığı sayısız başarılı işlerle Türkiye’nin en önde gelen özel danışmanlık firması olduğunu biliyor muydunuz? Siz de Albert Solino’nun uzman danışman ekibiyle firmanıza güç katmak için bizimle iletişime geçiniz.