Albert Solino Yonetim Danismanligi

Alternatif Proje Finansmanı

Alternatif Proje Finansmanı Çözümleri

Şirketler faaliyetleri ve yatırımlarıyla ile ilgili finansman ihtiyaçlarını genel olarak öz kaynak kullanımı veya banka kredisi yoluyla karşılamaktadır. Ancak bu finans kaynaklarının haricinde, bunlara hem tamamlayıcı hem de alternatif proje finansmanı oluşturabilecek ciddi devlet destekleri mevcuttur. Bu destekler genel başlıklar altında yönetim, yatırım ve AR-GE konularında yapılan proje ve yatırımlara destek olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Albert Solino olarak kısa, orta ve uzun vadeli yatırım ve harcama planlarınıza göre alternatif finansman kaynaklarından yararlanmanız konusunda faaliyet planı yapar, bu konudaki uzmanlarımızla birlikte bu desteklerden en etkin şekilde yararlanmanız konusunda size danışmanlık veririz. Bu sayede yatırımlarınız çok daha uygun bir şekilde finanse edilir, ciddi miktarda tasarruf ve hatta nakit girişi sağlanır.

Albert Solino olarak TÜBİTAKKOSGEBKalkınma Ajansları, AB fonları gibi çeşitli kurumların vermiş oldukları bu destekler iyi bir planlama ve yönetimle firmaların yatırımlarında kullanabilecekleri alternatif finansman olarak dizayn edilir ve devreye alınır.

Albert Solino olarak bu hizmet sayesinde;

  • Yıllık yönetsel olarak yapacağınız satış pazarlama faaliyetlerin giderleri,
 
  • ERP, MRP, CRM projelerinin devreye alımı ve uygulama giderleri,
 
  • AR-GE çalışmaları kapsamında modelleme, simülasyon yazılımları, bilgisayar, teknik personel, kalite kontrol ve test cihazlarıyla birlikte laboratuvar kurulumu ve teknik danışmanlık alımları gibi teknolojik ve katma değerli yatırım giderleri,
 
  • Yeni makine, otomasyon ve küçük ölçekli yapım işleri giderleri,
 

gibi birçok yatırıma hibe ve uygun faizli uzun vadeli kredi seçeneklerinden oluşan bir planlama çerçevesinde yatırım danışmanlığı yaparak yatırım maliyetlerinizi ciddi oranda azaltırız.

Albert Solino, uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır. 

Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin