ABD Silikon Vadisi Danışmanlığı

ABD Silikon Vadisi Danışmanlık Hizmetleri
 
Amerika Birleşik Devletleri Silikon Vadisi, dünya çapında birçok girişimciyi kendisine çeken ekosistemi sayesinde günümüzde eşsiz bir yere sahip bir bölgedir. Aslında Silikon Vadisi, bir coğrafyayı tanımlamaktan ziyade bir iş yapma kültürünü sembolize etmektedir. Ne var ki, bu iş yapma kültürü şu an en üst düzeyde Silikon Vadisinin yer aldığı San Francisco Bay Area coğrafyasında bulunmaktadır.
Albert Solino grubunun silikon vadisinde bulunan Albert Solino Corp. şirketinin genel amacı, temel olarak Silikon Vadisi’ne gelmek isteyen ve/veya burada bulunan girişimcilere danışmanlık hizmetleri vermektedir.  Bu kapsamda yazılım ve teknoloji şirketleri başta olmak üzere her sektörden şirketlere ve girişimcilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmetler:
 1. Silikon Vadisi’ne açılım stratejisinin geliştirilmesi,
 2. Silikon Vadisi’nde şirket kurmak,
 3. Silikon Vadisi’nde iş geliştirme,
 4. Silikon Vadisi’nde iş planı oluşturmak,
 5. Silikon Vadisi’nde Yatırım Nasıl alınır? : Venture Capital, Angel Investor gibi fonlara erişim stratejisinin oluşturulması,
 6. Ürün ve hizmetlerin Silikon Vadisi ve/veya ABD pazarına uyumlu hale getirilmesi süreci danışmanlığı
faaliyetlerini kapsamaktadır.
Bunlar haricinde özellikle girişimcilere uçtan uca hizmet verebilmek adına ABD vize işlemleri ile ilgili de çözüm ortaklarımız aracılığıyla gerekli yönlendirmeleri yapmaktayız.
Aynı zamanda Silikon Vadisi’ne açılım ile ilgili tüm devlet destekleri ve bunlara nasıl ulaşılabileceği ile ilgili konularda uzmanlık alanlarımız arasındadır. Silikon Vadisi’ne açılım konusunda devlet destekleri, şu an özellikle KOSGEB ve Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen desteklerdir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer siz de aşağıdaki sorulara yanıt arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz:

 • Silikon vadisine nasıl gidilir?
 • Silikon vadisinde şirket nasıl kurulur?
 • Silikon vadisinde yatırım nasıl alınır?
 • Silikon vadisine gitmek için devlet destekleri var mıdır?
 • Silikon vadisinde başarılı Türkler kimlerdir?
 • Silikon vadisinde nasıl başarılı olunur?
Bizimle hemen iletişime geçiniz. Daha detaylı bilgi için www.albertsolinocorp.com web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.