ALBERT SOLINO DANIŞMANLIK VE YAZILIM 

Vizyonunuzu Birlikte Hayata Geçirelim!

Şirket vizyonunuzu gerçeğe dönüştürme noktasında Albert Solino; Kurumsal ve organizasyonel gelişim, büyüme ve şirketinizin ihtiyaç duyabileceği diğer destek faaliyetleri için size ürün ve hizmetleri ile destek olur.

Dijital Pazarlama Ajansı

Albert Solino Dijital Pazarlama Ajansı, işletmenizin dijital dünyadaki başarısını bir sonraki seviyeye taşır.

İK Yönetim Danışmanlığı

Mevcut ve potansiyel çalışanlarınızı, Albert Solino İnsan Kaynakları Danışmanlığı ile daha etkili ve verimli yönetin.

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim süreci sorunlarınızı Albert Solino Yönetim Danışmanlığı deneyimi ile birlikte çözelim!

Mevzuata Uyum Hizmetlerimiz

Şirketinizi ve çalışanlarınızı korumanızı sağlıyor, müşterilerinize güvenilir hizmet sunmanızı sağlıyoruz.

Albert Solino Danışmanlık

Albert Solino olarak en büyük farkımız; sektör farklılığı yaşamadan her sektörü kendi içinde ayrı değerlendirebiliyor, bununla birlikte topladığımız bilgileri sektörler arası değiştirerek daha yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üreterek farklı bakış açıları kazandırıyoruz. Bu sayede birçok başarılı projeye imzamızı attık ve atmaya devam ediyoruz!

“Albert Solino olarak, müşterimizi dinlemek, anlamak ve problemlerine yenilikçi bakış açısı ile kalıcı çözümler üretmek temel prensibimizdir.”

0 +

Danışmanlık Proje Deneyimi

0 +

Yönetim Danışmanlığı

0 +

Danışman Ekip

0 +

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

GELİŞİM

İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı

Kurumsallaşmış ya da kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketler açısından İnsan Kaynakları Danışmanlığı, önemli fonksiyonları yerine getiren olmazsa olmaz bir iş koludur. İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmetimizi; kurumsallaşma, sürdürülebilirlik, optimum maliyet ve müşteri memnuniyeti gereksinimlerine yanıt verecek şekilde ele alıyoruz.

Asıl sermayeniz olan çalışanlarınızı, Albert Solino İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı yaklaşımı ile daha etkili ve verimli yönetin.

Yönetim Danışmanlığı

Şirket yapılarının güncel durumlarında veya büyümekte olan şirket yapılarında bir takım eksiklikler görülebilir. Örneğin, mevcut departmanlardaki görev tanımlarının güncellenmesi, yeni bir departman ihtiyacı, yeni görev tanımları; bütçenin verimsiz kullanılması, faaliyetlerin aksaması veya teknolojik altyapı yetersizliği. Bu gibi sorunlarda yönetim danışmanlığı şirketlerinden Albert Solino olarak 
Yönetim Danışmanlığı ihtiyacınız için buradayız.

Albert Solino, Çözüm Odaklı ve Yenilikçi Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Sunmaktadır…

BÜYÜME

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Tek tip herkese uyan bir Dijital Pazarlama Danışmanlığı değil, her müşterimizin web sitesine özel dijital danışmanlık yapıyoruz. Şeffaf süreç yönetimimiz, müşterilerimizin Dijital pazarlama danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Dijital medya danışmanı, şirketinizin itibarını yönetir. Sosyal medya yönetimini ve yorum yönetimlerini gerçekleştirir. Markanızı ön plana çıkararak bilinirliğinizi artırır.

TEKNOLOJİ

Yönetim Yazılımları

Albert Solino, kendi bünyeside oluşturduğu CRM ve OKR Yazılımları ile şirketlere yönetim çözümleri sunmaktadır. CRM sistemi, müşterilerinizi segmentlere ayırmanıza ve hangilerinin daha karlı müşteri grupları olduğu konusunda size fikir verir. OKR Yazılımı ise, yönetim uzmanları, ekip üyelerini kendi rahatlık alanlarından ayrılmaya zorlamak için hedefler belirler ve bu da ekibin çapraz işlevselliğini geliştirir. Böylece gerçek sonuçları çok daha hızlı ve çok daha kolay alabilirler.

Ekibiniz ile oluşturduğunuz hedeflere ve bu hedeflerin süreçlerine hakim olarak başarıyı yakalayın!

DESTEK

Çözüm Odaklı ve Yenilikçi Hizmetlerimiz

Fikri ve Sınai Haklar Danışmanlığı

Stratejik danışmanlık, portföy yönetimi, araştırma, takip ve tescil süreçlerini Albert Solino olarak tek bir çatı altında yönetiyoruz.

Marka Tescil Danışmanlığı

Albert Solino Danışmanlık marka stratejisi oluştururken Marka Tescil Danışmanlığı için uzman kadrosu ile yanınızda!

Turquality

E-Turquality Danışmanlığı başlığı altında sağlamış olduğumuz hizmetlerden faydalanarak siz de E-Turquality’ye “Evet” deyin!

Ar-Ge Merkezi

Uzman ekibimiz ile Ar-Ge Merkezi süreçlerini en verimli şekilde yöneterek şirketinize uygun stratejiler geliştiriyoruz!

Yatırım Teşvik

Uluslararası doğrudan yatırımların artırılması için Albert Solino olarak alanında uzman ekibimiz ile yanınızdayız!

Marka Patent Danışmanlığı

Markanızı yasal güvence altına almak istiyorsanız Albert Solino Marka Patent alanında danışmanlık etmek için hazır!

Albert Solino Uzman Danışman Ekibi

Hedeflerinizipaylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynarlar. Şirketinizin geleceği hakkındaki hedeflerinizi uzman danışmanlarımız ile paylaşın, birlikte başaralım, çünkü bizim için; bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır!

ALBERT SOLINO DANIŞMANLIK VE YAZILIM 

Nasıl yardım edebiliriz?

Çözüm odaklı ve yenilikçi danışmanlık hizmetleri için bizimle iletişime geçin.